Garantujeme vždy bezpečný nákup

120minutový romantický wellness balíček pro dva: masáž, zábal, rybičky Garra Rufa + infrasauna, sekt a občerstvení

Dopřejte sobě a své drahé polovičce či kamarádce relax a užijte si příjemné procedury! Můžete se těšit na relaxační masáž, bahenní zábal z Mrtvého moře, rybičkovou terapii a jako bonus infrasaunu pro dva a občerstvení v podobě ovoce v čokoládě a skleničky sektu!

sleva -75%
Původně: 3 500 Kč
7 zákazníků
Skončeno: 14.06.2018 23:59
O slevě:
 • 120 minut wellness
  balíček pro dva!
 • Dokonalý relax pro páry i kamarádky
 • Můžete se těšit:
  - Relaxační masáž pro dva - 30 minut
  - Bahenní zábal z Mrtvého
  moře pro dva - 30 minut
  - Rybičková terapie
  pro dva - 30 minut
  - Bonus zdarma: infrasauna
  pro dva - 30 minut
  - Občerstvení: ovoce
  v čokoládě + sklenička sektu
 • Rybičky Garra rufa
 • 120 minut hýčkání
 • Profesionální a zkušený personál
  Salonu Merelin

   
Podmínky:
 • Platnost voucheru
  od dnes do 30.9.2018
 • Návštěvu rezervujte min. 24 hodin
  předem na tel. +420 775 531 595
  nebo +420 721 337 799
 • Při rezervaci nahlaste číslo voucheru
 • Zrušení rezervace je potřeba
  nahlásit nejpozději 24 hod. předem
 • Rezervaci proveďte nejpozději 14 dní před ukončením platnosti voucheru
 • Nutné přinést s sebou vytištěný voucher

Kde uplatnit

Orbixal s.r.o. (Salon Merelin)
Za Hládkovem 680/12, 169 00 Praha
, 16900

http://
ipl@email.cz
Tel: +420 775 531 595


Poznejte další stupeň odpočinku a vydejte se ve dvou do salonu Merelin

Pro vás a vaší drahou polovičku je zde připraven romantický párový wellness balíček!

Během 2 hodin zapomenete na městský shon i resty v práci a ponoříte se do atmosféry klidu, odpočinku a pohody. Do salonu Merelin si můžete s sebou vzít partnera nebo kamarádku, protože voucher je pro dvě osoby. Na uvítanou si připijete sklenkou sektu s ovocem v čokoládě a pak už je čas přistoupit k hýčkání. Každého z páru čeká půlhodinová relaxační masáž, bahenní zábal z Mrtvého moře a rybičková terapie Garra Rufa. Jako bonus zdarma pak půl hodinka v infrasauně. 


 

V CENĚ PRO 2 OSOBY:

 • 2× 30 min. relaxační masáž
 • 2× 30 min. bahenní zábal z Mrtvého moře
 • 2× 30 min. rybičková terapie Garra Rufa
 • 2× sklenička sektu + ovoce v čokoládě
 • Bonus zdarma: infrasauna (30 min.)


Zábal z Mrtvého moře

Bahno z Mrtvého moře je přírodní přípravek a obsahuje extrémně vysoké množství minerálních a stopových látek, které našemu tělu chybí, jako hořčík, draslík, brom, jód, vápník a další. Jejich vstřebání pokožkou v teplém zábalu je pro tělo rychlejší. Minerální látky z bahna Mrtvého moře po biologické stránce podpoří buněčný metabolismus a obnoví struktury buněk pokožky, podkoží, svalů i kloubů. Ozdravná kúra principem osmotického tlaku zbaví pokožku nežádoucích toxinů, na které jsou vázány tukové buňky. Díky tomu se bahno z Mrtvého moře uplatňuje v kúrách proti obezitě, celulitidě a při bolestech kloubů, při akné a při lupénce.Infrasauna

Infrasauna je nejen dobrá hlavně pro udržení zdraví, ale je to také dobré řešení pro milovníky tepla v chladných dnech. Infrasauna je kabina složená z několika panelů. Je vyráběná z odolného a velmi kvalitního dřeva.

Většinou se infrasauny vyrábějí ze smrku, cedru, biodesek nebo laminodesek. Vytápí se pomocí speciálních keramických zářičů a vydávají infračervené teplo. Infrapaprsky nezahřívají vzduch, ale zahřívají tělo. Teplota při saunování se pohybuje mezi 30 a 55 °C. Použití infrazáření je šetrné, účinné a bezpečné. Čas pobytu v infrasauně lze nastavit a po uplynutí doby saunování se infrasauna automaticky sama vypne. Nemáte tak žádnou starost, nemusíte hlídat čas a můžete si jen v klidu a v pohodlí vychutnávat relax a celkový pobyt v sauně.

Účinky:   

 • Hloubkové čištění kůže pomocí otevírání pórů se současným působením páry, obsahující antimikrobiální látky – phytoncidy.
 • Zlepšení krevního oběhu: při použití minisauny se cévy rozšiřují, uvolňuje se křečové napětí, což zvyšuje průtok krve do kloubů, svalů a do vnitřních orgánů.
 • Urychluje metabolismus, aktivuje činnost potních a mazových žláz, což přispívá k rychlému vyplavování odpadních látek a toxinů z těla.
 • Léčivé látky z cedru a bylin, obsažené v páře, daleko lépe pronikají do kůže, než při „studeném“ použití. To nejen podporuje omlazení pleti, ale také normalizování nervově-cévního tonusu, zpomalování zánětlivých procesů a celkově zlepšuje zdravotní stav.Garra Rufa

Obtěžuje vás lupénka, akné, bradavice či jiná houbovitá kožní onemocnění a léky nepomáhají? Vyzkoušejte zcela novou, přírodní a velmi účinnou metodu terapie prostřednictvím rybiček Garra rufa! Kaprovité rybičky Garra Rufa rodu Cyprinidae /Cyprinion macrostomus/, pocházející z termálních pramenů v tureckém Anatolu poblíž města Kangal, dokáží přežívat v vodě teplé až 36 °C. Teplé prameny odedávna lákaly ke koupelím a místní obyvatelé si povšimli blahodárného vlivu koupelí na různé kožní neduhy včetně lupénky.

Léčivé účinky

Značný podíl na léčivých účincích byl přisuzován právě rybám Garra Rufa, které údajně vylučují z tlamiček sekret s hojivými účinky. Protože toto jejich extrémní životní prostředí je charakteristické výrazným nedostatkem vhodné potravy, tak zřejmě i z tohoto důvodu si ryby našly jako zdroj doplňku potravy odumřelou lidskou kůži. Tyto poznatky posléze stály na počátku založení pověstných horských lázní na léčbu kožních chorob.

Rybky Garra rufa bezbolestně obrušují kůži a zbavují ji nadbytečných a odumřelých kožních buněk. Zcela instinktivně vyhledávají místa, kde je kůže nejvíce. Odstraněním nadbytečných, zrohovatělých a nefunkčních buněk rybky zabraňují vzniků kožní infekce. Ta je příčinou kožních onemocnění a následného viditelného poškození kůže.

Ústní dutina tohoto druhu ryb navíc obsahuje enzym ditranol. Jemně kyselý výměšek je během obrušování kůže vypouštěn přímo do malých ranek, které během netradičního peelingu vznikají. Ranky jsou tak okamžitě dezinfikovány. Enzymy zároveň podporují hojení a obnovení epidermis vrchní vrstvy kůže. Rybky tedy z kůže odstraňují to, co vyvolává zhoršení kožní nemoci, a zároveň přispívají k procesu hojení.TIP NA DÁREK:

 1. Objednejte požadované množství voucherů na romantický wellness balíček pro dva
 2. Po zaplacení vám přijde na e-mail standardní voucher i dárkový poukaz
 3. Dárkový poukaz má stylový vzhled (již není třeba zabalovat) a nikde není uvedena cena
 4. Lze umístit osobní věnování – v případě zájmu nás kontakujte podpora@slevopark.cz
 5. Darujte své drahé polovičce

VÝSLEDEK: Obdarovaná osoba pozná, že vám na ní záleží a tento krásný dárek zajisté ocení!


 

Salon Merelin 
Slovenská 23
120 00 Praha 2
www.salonmerelin.cz
E-mail: ipl@email.cz
Tel.: +420 775 531 595

Otevírací doba
Po-Ne: 10:00-19:00
  

100% garance spokojenosti!

Pokud nebudete se zakoupenou nabídkou spokojeni, je důležité tento problém nahlásit přímo na místě u poskytovatele slevy. My vám následně vrátíme zaplacenou částku či její část v kreditech zpět na váš účet.
 
podpora@slevopark.cz
Skončilo 14.06.2018 23:59
Původně: 3 500 Kč 7 zákazníků do konce

Máte dotaz k této nabídce? Vstoupit do diskuze Skrýt diskuzi (0 dotazů)

Vložit nový příspěvek
Pro vložení nového příspěveku se musíte přihlásit.


Tato diskuze slouží výhradně k příspěvkům týkajících se aktuální slevy. Účel této diskuze je k získání potřebných informací a zodpovězení otázek týkajících se dané slevy. Své ostatní otázky či stížnosti směřujte na níže uvedené kontakty. V případě příspěvků nesouvisejících s danou slevou nebo příspěvků obsahujících vulgarismy, si Slevopark.cz vyhrazuje právo tyto nevhodné příspěvky nezveřejňovat nebo mazat.
 

On-line zákaznická podpora:
online chat
Máte zájem u nás inzerovat? Získáte nové zákazníky bez rizika! Více informací