Garantujeme vždy bezpečný nákup

170 minut plných hýčkání: kosmetické ošetření, masáž i koupel s rybkami Garra Rufa v Salonu Merelin

Nechte se hýčkat v Salonu Merelin a užijte si až 170 minut slastného odpočinku! Můžete se těšit na kosmetického ošetření dle typu pleti, radiofrekvenční lifting, hodinovou čokoládovou nebo medovou masáž a koupel s rybičkami Garra Rufa! Odpočívejte a relaxujte!

sleva -79%
Původně: 3 500 
5 zákazníků
Skončeno: 14.06.2018 14:59
O slevě:
 • 170 minut péče o vaše tělo i mysl!
 • Dokonalý relax
 • Můžete se těšit:
  - 60 minut kosmetického ošetření dle typu pleti (základní odlíčení, peeling, čištění, maska dle potřeby pleti, úprava obočí, masáž krku, dekoltu a obličeje)
  - 20 minut radiofrekvenčního liftingu
  - 60 minut čokoládové nebo medové masáže
  - 30 minut koupele s rybičkami Garra Rufa
 • Kosmetické ošetření dle typu pleti
 • 170 minut hýčkání
 • Profesionální a zkušený personál
  Salonu Merelin

   
Podmínky:
 • Platnost voucheru
  od dnes do 30.9.2018
 • Návštěvu rezervujte min. 24 hodin
  předem na tel. +420 775 531 595
  nebo +420 721 337 799
 • Při rezervaci nahlaste číslo voucheru
 • Zrušení rezervace je potřeba
  nahlásit nejpozději 24 hod. předem
 • Rezervaci proveďte nejpozději 14 dní před ukončením platnosti voucheru
 • Nutné přinést s sebou vytištěný voucher

Kde uplatnit


Salon Merelin 

Slovenská 23
120 00 Praha 2

www.salonmerelin.cz
ipl@email.cz
+420 775 531 595

Otevírací doba:
Po-Ne: 10:00-19:00


Dokonalá relaxace pro všechny ženy!

170 minut hýčkání včetně hodinové medové nebo čokoládové masáže!

Relaxace je v dnešní době velmi důležitá. Odpočiňte si během 170 minut péče v Salonu Merelin v pražských Vinohradech. Můžete se těšit na opravdově skvostně sestavený balíček. Užijete si kompletní péči o vaši pleť včetne radiofrekvenčního liftingu, můžete si vybrat mezi medovou nebo čokoládovou masáží a vše zakončíte koupelí s rybičkami Garra Rufa. Máte se opravdu na co těšit!
 


 

Voucher obsahuje:

 • 60 minut kosmetického ošetření dle typu pleti
  (základní odlíčení, peeling, čištění, maska dle potřeby pleti, úprava obočí, masáž krku, dekoltu a obličeje)
 • 20 minut radiofrekvenčního liftingu
 • 60 minut čokoládové nebo medové masáže
 • 30 minut koupele s rybičkami Garra Rufa
   


 

Čokoládová masáž 

Výborné spojení exotiky a hřejivé uvolňující masáže. Horká čokoládová masáž je luxusní procedura, která omlazuje a vyhlazuje pokožku.  Čokoládová masáž  Zbavuje ji odumřelých buněk a činí ji jemnou. Podporuje odplavování škodlivých látek z těla, má antioxidační účinky a pozitivně působí na mysl, jelikož je čokoláda bohatá na minerály jako vápník, draslík a hořčík, vitaminy, polyfenoly, teobromin, esterol a kofein. Právě díky kofeinu je čokoládová masáž vynikající procedurou proti celulitidě. Blahodárně působí na zpomalení procesu předčasného stárnutí – vyživuje, omlazuje, regeneruje a tonizuje pokožku.Medová masáž

Detoxikační masáž medem je jednoduchou masáží, která využívá blahodárných účinků včelího medu na lidský organismus a kompresních masérských hmatů. Medovou masáží dochází k odstraňování nahromaděných toxinů z organismu. Toxiny se hromadí v lidském těle dlouhodobě. Způsobují oslabování organismu a to je jednou z příčin snížené imunity, což pak v důsledku může vyvolat vznik různých nemocí.

V průběhu detoxikační medové masáže se na kůži postupně usazují z těla vyloučené toxiny. Množství vyloučených usazenin a intenzita podráždění pokožky pak pomáhá určit oblasti v těle s možnými zdravotními problémy. Medová masáž má oživující účinek na celý organismus, dodává tělu energii. 

Lifting obličeje 

Fototermolýza je metoda, při které impuls IPL-intenzivního pulzního světla proniká pokožkou a mění se na teplo. Při fotorejuvenaci dochází k okamžitému smrštění makromolekuly kolagenu v hlubší vrstvě kůže (dermis). V důsledku toho se kolagenová vlákna napnou a vytvářejí nový kolagen. Kůže se zpevňuje a vrásky se postupně vyhlazují o 40 až 60 %. Příznivě ovlivňuje i rozšířené póry, které se stahují až o 60 %. 

Garra rufa

Obtěžuje vás lupénka, akné, bradavice či jiná houbovitá kožní onemocnění a léky nepomáhají? Vyzkoušejte zcela novou, přírodní a velmi účinnou metodu terapie prostřednictvím rybiček Garra rufa! 

Léčivé účinky

Značný podíl na léčivých účincích byl přisuzován právě rybám Garra Rufa, které údajně vylučují z tlamiček sekret s hojivými účinky. Protože toto jejich extrémní životní prostředí je charakteristické výrazným nedostatkem vhodné potravy, tak zřejmě i z tohoto důvodu si ryby našly jako zdroj doplňku potravy odumřelou lidskou kůži. Tyto poznatky posléze stály na počátku založení pověstných horských lázní na léčbu kožních chorob.Rybky Garra rufa bezbolestně obrušují kůži a zbavují ji nadbytečných a odumřelých kožních buněk. Zcela instinktivně vyhledávají místa, kde je kůže nejvíce. Odstraněním nadbytečných, zrohovatělých a nefunkčních buněk rybky zabraňují vzniků kožní infekce. Ta je příčinou kožních onemocnění a následného viditelného poškození kůže.
 


 

Salon Merelin 
Slovenská 23
120 00 Praha 2
www.salonmerelin.cz
E-mail: ipl@email.cz
Tel.: +420 775 531 595

Otevírací doba
Po-Ne: 10:00-19:00
  

100% garance spokojenosti!

Pokud nebudete se zakoupenou nabídkou spokojeni, je důležité tento problém nahlásit přímo na místě u poskytovatele slevy. My vám následně vrátíme zaplacenou částku či její část v kreditech zpět na váš účet.
 
podpora@slevopark.cz
Skončilo 14.06.2018 14:59
Původně: 3 500  5 zákazníků do konce

Máte dotaz k této nabídce? Vstoupit do diskuze Skrýt diskuzi (0 dotazů)

Vložit nový příspěvek
Pro vložení nového příspěveku se musíte přihlásit.


Tato diskuze slouží výhradně k příspěvkům týkajících se aktuální slevy. Účel této diskuze je k získání potřebných informací a zodpovězení otázek týkajících se dané slevy. Své ostatní otázky či stížnosti směřujte na níže uvedené kontakty. V případě příspěvků nesouvisejících s danou slevou nebo příspěvků obsahujících vulgarismy, si Slevopark.cz vyhrazuje právo tyto nevhodné příspěvky nezveřejňovat nebo mazat.
 

On-line zákaznická podpora:
online chat
Máte zájem u nás inzerovat? Získáte nové zákazníky bez rizika! Více informací
"