Garantujeme vždy bezpečný nákup

17 či 30 hubnoucích procedur v luxusním salonu v centru Prahy! Kosmická loď, lymfodrenáž, laserová liposukce nebo kryolipolýza.

Hledáte způsob, jak se trvale zbavit tuku a mít postavu snů? Vyzkoušeli jste už na hubnutí téměř vše a víceméně bez výsledků? Tak právě pro vás jsme společně s předním pražským salonem The One Wellness Club připravili vskutku mimořádnou nabídku až s 94% slevou!

sleva -94%
Původně: 22 983 Kč
29 zákazníků
Skončeno: 30.04.2018 23:59
O slevě:
 • Hubnoucí procedury pro krásnou postavu
 • Varianty se 17 nebo 30 procedurami
  (obsah balíčků viz níže v detailu slevy)
 • Pohodlný způsob hubnutí a formování postavy
 • Kosmická loď, kryolipolýza, lipolaserová liposukce, přístrojová lymfodrenáž, detoxikace na přístroji BICOM
 • S nadbytečným tukem se již můžete rozloučit!
 • Krásný, luxusní salon v centru Prahy
 • Zmrazení tukových buněk
 • Profesionální zkušený personál
Podmínky:
 • Platnost voucherů 
  od dnes do 30.4.2018
 • Rezervaci provádějte předem
  pouze přes rezervační systém
  nebo na info@towell.cz
 • Voucher na více ošetření
  vyměníte na recepci za
  permanentku na ošetření
 • Doporučení: S sebou si přineste
  leginy či pohodlné tepláky na
  převlečení do lymfodrenážních kalhot
 • Pokud klient nemá své legíny do
  lymfodrenážních kalhot, tak je
  na místě 50 Kč za jednorázové
  lymfodrenážné kalhoty
 • Klient by měl mít svůj ručník
  do hubnoucí lodě, pokud nemá,
  tak je doplatek 20 Kč
 • Uvolnění uzlin před lymfodrenáží,
  pokud bude mít klient zájem je
  za příplatek 35 Kč
 • Doporučuje se včasná rezervace
  všech procedur
 • Počet voucherů na osobu není omezen

Kde uplatnit

The One Wellness s.r.o. (TOWELL)
Národní obrany 572/34, 110 00 Praha 6
Praha 6, 110 00

http://www.towell.cz
info@towell.cz
Tel: +420 723 286 778


Udržet si štíhlou postavu je po třicítce pro ženy čím dál těžší

Zvolte balíček 17 či 30 hubnoucích procedur a tukové polštářky vás nedostihnou!

Hledáte způsob, jak se trvale zbavit tuku a mít postavu snů? Vyzkoušeli jste už na hubnutí téměř vše a víceméně bez výsledků? Tak právě pro vás jsme společně s předním pražským salonem The One Wellness Club připravili vskutku mimořádnou nabídku. Nyní máte jedinečnou šanci zakoupit až s 94% slevou balíčky 17 či 30 těch nejoblíběnějších hubnoucích procedur, které opravdu fungují a zatočí se špíčky a celulitidou nejúčinnějším způsobem. Vyberte si svůj hubnoucí balíček dle svých potřeb a budete svědky malého zázraku.


TIP: Cílené, velmi účinné a bezpečné odstranění tuků bez chirurgického zákroku!Balíčky na výběr:

 • 17 procedur (kosmická loď, lymfodrenáž, přístroj Bicom)
  - 10x 20 min. kosmická loď
  - 6x 50 min. přístrojová lymfodrenáž
  - 1x detoxikační ošetření na přístroji Bicom
   
 • 17 procedur (kryolipolýza, lymfodrenáž, přístroj Bicom)
  - 5x 50 min. kryolipolýza
  - 10x 50 min. přístrojová lymfodrenáž
  - 2x detoxikační ošetření na přístroji Bicom
   
 • 17 procedur (lipolaserová liposukce, lymfodrenáž, přístroj Bicom)
  - 10x 20 min. lipolaserová liposukce
  - 6x 50 min. přístrojová lymfodrenáž
  - 1x detoxikační ošetření na přístroji Bicom
   
 • 30 procedur (kosmická loď, lymfodrenáž, lipolaserová liposukce)
  - 10x 20 min. kosmická loď
  - 10x 50 min. přístrojová lymfodrenáž
  - 10x 20 min. lipolaserová liposukceLaserová liposukce

Nová revoluční neinvazivní metoda odstraňování nežádoucích tukových polštářků a tvarování postavy za použití nízkoúrovňového laseru. Ošetření je prováděno na certifikovaném přístroji LIPOLASER MAXBEAM® V6, který obsahuje 8 velkých hlavic vždy po osmi laserových diodách a 2 malé hlavice vždy se třemi laserovými diodami.

Umožňuje plošné ošetření větších (a více) partií najednou. Využívá paměťového efektu, buňky si informaci o hubnutí předávají a dochází k úbytkům v celém těle. Přístroj byl vyvinut ve Spojených státech v roce 2001 a od roku 2008 se běžně využívá k bezbolestné liposukci.

Kontraindikace: těhotenství, kojení, epilepsie, nemoc srdce, ledvin, jater, trombóza, léky na ředění krve, krvácivé stavy, ateroskleróza, diabetes 2. stupně, v těle v místě ošetření, kožní a infekční onemocnění, citlivá pokožka, nedoporučujeme při menstruaci.Kryolipolýza

Tato metoda, hojně využívaná dermatology při léčbě nežádoucích útvarů v lidském těle je nyní s velkým úspěchem přijímána také vedoucími klinikami estetické medicíny na celém světě. Stává se též velmi oblíbená mezi pacienty, kteří chtějí tvarovat svoji postavu a zbavovat se nežádoucího tuku.

Metoda je založena na řízeném ochlazování tukových buněk, vedoucí ke krystalizaci lipidů. Tukové buňky poté dostanou signál, který spouští jejich postupné odumření (Apoptózu). Po smrti apoptotických buněk následuje pomalý zánik buněk postupným uvolňováním lipidů. Tkáň obklopující tukové buňky je před tímto procesem chráněna, protože nereaguje na ochlazení, takže nedochází k jejímu poškození. Je to doposud nejúčinnější bezbolestná liposukce, podložena klinickými studiemi.

Kontraindikace: akutní neuropatie, akutní plicní edém, akutní trauma měkkých tkání, akutní tromboflebitida, akutní žilní onemocnění, cévní mozková příhoda, epilepsie, erysipel, horečnaté stavy, choroby jater, infekční onemocnění, maligní hypertenze, nejasné břišní potíže, nekompenzované kardiovaskulární onemocnění, otoky způsobené ledvinovým nebo srdečním onemocněním, osteosyntéza nebo kloubní náhrady v léčené oblasti, špatná funkce ledvin a štítné žlázy, zhoubné onemocnění.Kosmická loď

Zeštíhlující a omlazující procedura nového tisíciletí! Ošetření se aplikuje na všechny části těla. Klienti zaznamenávají úbytek na váze 2–5 kg dle fyziologických předpokladů. Procedura se aplikuje na všechny části těla. Toto ošetření využívají ženy zaneprázdněné, pracovně vytížené, po těhotenství, ale i ty, které pravidelně cvičí a nedaří se jim shodit na určitých problémových částech těla. Ošetření je samozřejmě vhodné i pro muže.

Přístroj je určený především pro:

 • lipolýzu (rozpouštění tuků)
 • ošetření celulitidy
 • lymfatickou drenáž
 • formování postavy
 • omlazení pokožky
 • svalovou gymnastiku
 • ionodynamiku
 • zpevňování a udržování tonu svalstva a pokožky
 • snižování nadváhy

Hubnutí v „kosmické lodi“:

Přístroj je určen pro účinné hubnutí a zpevnění těla pro muže i ženy všech věkových kategorií, ošetření se aplikuje na všechny části těla (vyjma hlavy, která je venku). Účinnost 30 min. záření je srovnatelná s uběhnutím 15 km v závodním tempu. Organismus spálí při této terapii až 2000 kalorií. Redukuje objem partie o 1–6 cm a klienti evidují úbytek na váze 2–5 kg dle fyziologických předpokladů. Již od prvního okamžiku ošetření dochází ke spalování tuků.

Omlazení, regenerace a další účinky „kosmické lodi“:

Příjemné teplo a vlhko uvnitř přístroje zapříčiní prokrvení a cirkulaci, díky které tělo odvádí toxiny z těla, přístroj pomáhá při artritidě a revmatizmu, ulevuje od bolestí zad a zmenšuje záněty, léčí svalová a nervová onemocnění, má pozitivní účinek na játra.

Kontraindikace: hnisavé kožní onemocnění, infekční onemocnění kůže, horečnaté onemocnění , osoby se srdečním stimulátorem, bércové vředy, těhotenství, zhoubné nádory kůže.Přístrojová lymfodrenáž

Tato procedura patří mezi nejúčinnější a nejbezpečnější metody pro hubnutí, formování postavy a detoxikaci organismu!

Lymfodrenáž se doporučuje:

 • při problémech s celulitidou
 • při problémech s nadváhou
 • při pocitu unavených nohou
 • při otocích nohou jako prevence křečových žil a rozšířených žilek
 • při bolestech zad
 • na tzv. pivní břicho

Jak lymfodrenáž probíhá?

Lymfodrenáž se provádí pohodlně vleže alespoň hodinu po jídle a neměla by být přerušována. Po drenáži se ledvinami vyloučí větší objem tekutin a moč může mít neobvyklý pach a barvu. To je způsobeno vyplavenými škodlivými látkami. Je tedy vhodné po proceduře hodně pít. Výsledek po lymfodrenáži je okamžitý! Již po první proceduře v délce 50 minut je dosahováno měřitelných výsledků. V nohou nastupuje pocit lehkosti, zmenšuje se objem stehen, boků i pasu. K ošetření celulitidy je optimální alespoň 10 aplikací ideálně 2× týdně.

Kontraindikace: akutní neuropatie, akutní plicní edém, akutní trauma měkkých tkání, akutní tromboflebitida, akutní žilní onemocnění, cévní mozková příhoda, epilepsie, erysipel, horečnaté stavy, choroby jater, infekční onemocnění, maligní hypertenze, nejasné břišní potíže, nekompenzované kardiovaskulární onemocnění, otoky způsobené ledvinovým nebo srdečním onemocněním, osteosyntéza nebo kloubní náhrady v léčené oblasti, špatná funkce ledvin a štítné žlázy, zhoubné onemocnění.Detoxikace na přístroji BICOM

Aktivuje vlastní regulaci těla a podporuje tak organismus, aby se sám opět dostal do energetické, dynamické rovnováhy. Energetická regulace předchází biochemické změně. Skutečně se odehrávají důležité biochemické reakce. Tento proces je podložen vědeckými studiemi. S pomocí speciální elektroniky a modulační podložky BICOM lze frekvenční vzorky z terapeutické části transformovat do magnetických frekvenčních vzorků. Tímto způsobem pronikají terapeutické frekvenční vzorky skrz každou buňku, každý orgán, každou kost a tím vytvářejí mimořádně intenzivní hloubkový účinek. Přes modulační podložku mohou být aplikovány dále dynamické multiimpulzní balíčky (DMI), do kterých je zahrnuta terapie drahokamů. Impulsní balíčky mají podle nastavení přístroje BICOM 2000 výstavbový nebo tlumící účinek.

Hlavní cíle rezonanční terapie BICOM spočívají v tom, že osvobodí tělo od rušivých, patologických vlivů v té míře, jak je to nutné pro opětovné uzdravení a že aktivují regulační síly vlastního těla.The One Wellness Club Praha

O vaše maximální pohodlí se postará odborně vyškolený personál – se zdravotním a lékařským vzdělaním, který vám poradí a bude se vám věnovat po celou dobu vaší návštěvy. Konzultace, vedení, pomoc a rady jsou jednou z věcí, se kterými vám v The One Wellness Clubu v Praze vždy rádi pomůžou.Filozofie salonu

Vaše spokojenost je naší povinností. Veškeré naše služby přizpůsobujeme vašim potřebám. Věříme, že naše hodnoty jsou tím pravým důvodem, proč se k nám naši klienti stále vracejí. Vaše maximální spokojenost je naším hlavním cílem.


 

Přidejte se i Vy ke spoustě spokojených zákazníků včetně miss Lucie Králové

Přejeme příjemný nákup!

 

100% garance spokojenosti!

Pokud nebudete se zakoupenou nabídkou spokojeni, je důležité tento problém nahlásit přímo na místě u poskytovatele slevy. My vám následně vrátíme zaplacenou částku či její část v kreditech zpět na váš účet.
 
podpora@slevopark.cz
Skončilo 30.04.2018 23:59
Původně: 22 983 Kč 29 zákazníků do konce

Máte dotaz k této nabídce? Vstoupit do diskuze Skrýt diskuzi (0 dotazů)

Vložit nový příspěvek
Pro vložení nového příspěveku se musíte přihlásit.


Tato diskuze slouží výhradně k příspěvkům týkajících se aktuální slevy. Účel této diskuze je k získání potřebných informací a zodpovězení otázek týkajících se dané slevy. Své ostatní otázky či stížnosti směřujte na níže uvedené kontakty. V případě příspěvků nesouvisejících s danou slevou nebo příspěvků obsahujících vulgarismy, si Slevopark.cz vyhrazuje právo tyto nevhodné příspěvky nezveřejňovat nebo mazat.
 

On-line zákaznická podpora:
online chat
Máte zájem u nás inzerovat? Získáte nové zákazníky bez rizika! Více informací