Garantujeme vždy bezpečný nákup

Detoxikační program v Lázních Jupiter – 135 min prvotřídní péče

Cítíte se unavení a nevíte proč? Trpíte stresem, bolí vás nohy, klouby, nebo se vám dělají nepříjemné otoky? Příčinou může být zanešený lymfatický systém! Máme pro vás řešení! Kompletní detoxikační program celého vašeho těla v Lázních Jupiter!

sleva -86%
Původně: 3 500 
82/ 100
Skončeno: 26.11.2017 22:59
O slevě:
 • Detoxikační program
 • 135 minut péče o vaše tělo i mysl
 • Voucher obsahuje:
  - konzultace 
  - Baobab – parní lázeň
  - speciální ruční masáž
  - speciální podtlaková terapie
  - detoxikační lázeň – odvodnění
  - solná jeskyně
 • Voucher platí pro 1 osobu
 • Výborná dostupnost:
  - 5 minut chůze od metra Budějovická
 • Buďte stále svěží a v dobré náladě!
 • Moderní krásné prostory
  Lázní Jupiter
Podmínky:
 • Platnost voucheru
  od dnes do 30.11.2017
 • Návštěvu rezervujte min. 24 hodin
  předem na tel. +420 244 463 205+420 605 075 726
  (volejte mezi 8 a 21 hodinou)
 • Při rezervaci uveďte číslo voucheru
 • Balíček procedur může využít 1 osoba pouze jednou
 • Rezervaci je možné zrušit nejpozději 48 hodin před návštěvou
 • Rezervaci proveďte nejpozději 14 dní před ukončením platnosti voucheru
 • Nutné přinést s sebou vytištěný voucher

Kde uplatnit


Lázně Jupiter

Hornokrčská 31
140 00 Praha 4 – Krč

www.laznejupiter.cz
info@laznejupiter.cz 
+420 244 463 205
+420 605 075 726Očistěte své unavené tělo v Lázních Jupiter!

Nastartujte lymfatický systém a odveďte škodlivé látky pryč z těla!

Cítíte se unaveně, trpíte stresem, bolí vás nohy, klouby, nebo se vám dělají nepříjemné otoky? Příčinou může být zanešený lymfatický systém, který znemožňuje vašemu tělu správně fungovat. Vyzkoušejte 135 minut detoxikačních procedur, které nastartují intenzivní detoxikaci celého těla, odstraní bolesti a dodají ztracenou energii. V Lázních Jupiter v Praze můžete vyzkoušet příznivé účinky moderních procedur, jako jsou parní lázeň, ruční lymfatická masáž, podtlaková terapie nebo detoxikační lázeň. Návštěvu v Lázních Jupiter zakončíte relaxací v solné jeskyni.Program Detoxikace těla zahrnuje:

 • Vstupní konzultace, 30 minut
 • Baobab – parní lázeň, 30 minut
 • Speciální ruční masáž, 15 minut
 • Speciální podtlaková terapie, 15 minut
 • Detoxikační lázeň – odvodnění, 30 minut
 • Solná jeskyně, 15 minut
   


 

Baobab – parní lázeň

Jedná se o bylinnou parní lázeň, vycházející z dávných tradic, obohacených o současné vědecké poznatky. Tato relaxační a rehabilitační procedura probíhá ve speciálním parním boxu. Výhodou je poměrně nízká teplota v boxu (45°C) za současného využití maximální možné vlhkosti, dochází tak k napařování celého těla, celkovému prohřátí organismu a vstřebávání účinků několika druhů bylin. Z organismu jsou vyplavovány toxiny a zároveň je tělo velmi kvalitně uvolňováno.Speciální ruční masáž

Lymfa je naše čistička odpadu. Nepodceňujte svůj lymfatický systém, protože až 75% zdravotních potíží způsobuje jeho nefunkčnost. Lymfatická ruční drenážní masáž, jejímž cílem je zlepšení kvality lymfatického oběhu a urychlení otoků lymfy z podkoží zpět do krevního oběhu. Lymfatické masáže vám pomohou, pokud trpíte stagnací lymfy, zadržováním vody v těle a únavou. Nejsou určeny pouze pro ženy, využít je mohou také muži. Jde o častý problém lidí, kteří mají sedavé zaměstnání. Lymfatická masáž posílí oběhový systém, zajistí detoxikaci těla. 

Detoxikační lázeň

Splendid’Eau je přístroj, který působí na bázi vzájemného působení elektrického a magnetického pole, kladných a záporných iontů. K tomu slouží elektroda, která je ponořené do teplé vodní lázně. Do vody se namočí nohy, na zápěstí se připne elektroda a kolem pasu se připne pás vyrobený z bambusových uhlíků. Uhlíky vysílají infračervené záření a záporné ionty. Přístroj neutralizuje a vylučuje kyselé odpadní látky z tkání a vnitřních orgánů. Postupně tělo vylučuje i zbytky hlenu. 

Účinky procedury

Při používání elektrolytické lázně Splendid’Eau dochází k úplnému pročištění orgánů v těle, vede ke snížení příznaků menopauzy, křečí, kandidóz, kožních problémů, mizí vyrážky, kruhy pod očima, oteklé klouby, nespavost, stres, bolesti zubů, ztuhlost kloubů, svalové křeče, zlepšuje se krevní oběh, dobře se hojí rány, napomáhá růstu vlasů, zlepšuje paměť, ulevuje od bolesti hlavy, snižuje zadržování vody v těle, přispívá ke snižování hmotnosti. Zvyšuje se vstřebávání živin, obnovuje  imunitní systém, výrazně se pročišťují játra a ledviny, žlučník, krev, lymfatický systém, močové ústrojí. Pročištění organismu výrazně zvyšuje metabolismus, napomáhá předcházet arterioskleróze, zpomaluje se proces stárnutí a zlepšuje se pružnost pokožky. Detoxikace je též doporučována před početím.   
 


 

Účinky solné jeskyně

 • Slouží jako prevence před chřipkou a nachlazením 
 • Příznivě působí na onemocnění dýchacích cest
 • Napomáhá při chronické rýmě a bronchitidě
 • Zlepšuje kožní onemocnění
 • Blahodárně působí na krevní oběh a cévy
 • Napomáhá snížené funkci štítné žlázy
 • Zbavuje tělo i mysl stresu, únavy a vyčerpání 
   


Lázně Jupiter

Lázně se specializují na řešení zdravotních potíží, redukci váhy a posílení fyzické i psychické kondice. Součástí lázní je fitness s wellnessem, čímž lázně nabízejí komplexní služby pod jednou střechou. Procedury využívají nejmodernějších technologií neinvazivních metod a zahrnují pestrou škálu lázeňských balíčků, nebo si můžete vyzkoušet procedury samostatně.
 


Rezervace: Alespoň 24 hodin předem na tel. +420 244 463 205 nebo +420 605 075 726 (volejte mezi 8 a 21 hodinou). Při rezervaci uveďte číslo voucheru. Balíček může využít 1 osoba vždy pouze jednou. Rezervaci je možné zrušit nejpozdějí 48 hodin před návštěvou. Nutné přinést s sebou vytištěný voucher

Kontraindikace: Nejsou, procedury jsou dobře snášené, před vstupem je osobní pohovor a vyšetření.


 

Lázně Jupiter
Hornokrčská 31
140 00 Praha 4 – Krč
+420 244 463 205+420 605 075 726
info@laznejupiter.cz 
www.laznejupiter.cz


100% garance spokojenosti!

Pokud nebudete se zakoupenou nabídkou spokojeni, je důležité tento problém nahlásit přímo na místě u poskytovatele slevy. My vám následně vrátíme zaplacenou částku či její část v kreditech zpět na váš účet.
 
podpora@slevopark.cz
Skončilo 26.11.2017 22:59
Původně: 3 500  82 / 100 do konce

Máte dotaz k této nabídce? Vstoupit do diskuze Skrýt diskuzi (0 dotazů)

Vložit nový příspěvek
Pro vložení nového příspěveku se musíte přihlásit.


Tato diskuze slouží výhradně k příspěvkům týkajících se aktuální slevy. Účel této diskuze je k získání potřebných informací a zodpovězení otázek týkajících se dané slevy. Své ostatní otázky či stížnosti směřujte na níže uvedené kontakty. V případě příspěvků nesouvisejících s danou slevou nebo příspěvků obsahujících vulgarismy, si Slevopark.cz vyhrazuje právo tyto nevhodné příspěvky nezveřejňovat nebo mazat.
 

On-line zákaznická podpora:
online chat
Máte zájem u nás inzerovat? Získáte nové zákazníky bez rizika! Více informací
"