Cestování Praha
Garantujeme vždy bezpečný nákup

3–8denní pobyt s polopenzí pro 2 osoby nebo rodinu v Krkonoších

Užijte si dovolenou naplno díky pobytu v útulné chatě vhodné pro páry i rodiny s dětmi. Těšte se na bohatou polopenzi z domácí kuchyně. Přes letní prázdniny možnost využití 8denních rodinných turnusů a animačních programů pro děti!

sleva -39%
Původně: 2 600 
13 zákazníků
Skončeno: 06.09.2017 23:59
O slevě:
 • Dovolená v Krkonoších s polopenzí
 • 3-5denní pobyt pro dva nebo 8denní letní turnus pro rodinu s dětmi 
 • Platnost voucheru až do konce října!
 • Příjemná horská chata Ťapka
 • Parkoviště zdarma
 • Wi-Fi zdarma 
 • Počet voucherů na osobu není omezen
 • Domácí mazlíčci ANO
 • Vouchery se dají libovolně sčítat
 • Můžete si délku pobytu počtem voucherů nastavit podle vaší potřeby
 • Krásné prostředí našich nejvyšších hor Krkonoš
Podmínky:
 • Platnost voucheru
  od dnes do 31.10.2017
 • Rezervace provádějte na e-mailu
  info@chata-tapka.cz nebo
  telefonu +420 775 982 891
 • Počet voucherů na osobu není omezený
 • Vouchery se dají libovolně sčítat a pobyt prodloužit
 • Zrušení či změna rezervace
  jsou možné nejpozději 14 dní
  předem (ze zdrav. důvodů lze později)
 • Rezervaci proveďte nejpozději 
  14 dní před ukončením
  platnosti voucheru
 • Nutné přinést s sebou
  vytištěný voucher

Kde uplatnit


Chata Ťapka

Dolní Malá Úpa 51
Malá Úpa
542 21

www.chata-tapka.cz
info@chata-tapka.cz
+420 775 982 891

Příjezd: od 16:00 hod.
Odjezd: do 12:00 hod.Užijte si dovolenou naplno díky pobytu v útulné chatě vhodné pro páry i rodiny s dětmi

Ještě nemáte naplánovanou dovolenou? Pomůžeme vám! Navštivte s celou rodinou nebo darhou polovičkou útulnou horskou chatu Ťapka. Ta vás přivítá v malebném horském prostředí nedaleko majestátní Sněžky v Krkonoších. Můžete se těšit na pobyt s polopenzí z domácí kuchyně. Během prázdninových měsíců můžeme rozhodně doporučit 8denní turnus pro celou rodinu. Pro vaše děti potom můžete využít i animační program a tím získat i nějaký ten čas na relax pro sebe.  
 


 

Ubytování

Malá ubytovací kapacita objektu a světlé a prostorné pokoje zajistí, že si svou dovolenou rozhodně užijete a báječně si odpočinete. Všechny pokoje mají nové vlastní sociální zařízení. Celkem je k dispozici 7 pokojů, z toho 4 klasické pokoje a 3 rodinné dvoupokoje (2 ložnice a koupelna). Možnost obědů, wellness a masáží na vedlejším hotelu za zvýhodněné ceny.
 


 

Stravování

V rámci pobytu je pro vás připravena bohatá polopenze, která se skládá z bufetových snídaní a večeří formou jednotného menu. Těšte se na kvalitní farmářské suroviny, domácí limonády a šťávy bez cukru a bez éček.
 


 

Vhodný pobyt pro děti

Nezapomeňte s sebou vzít i své potomky. V horské chatě Ťapka totiž najdete dětskou herničku a venku zase čeká hřiště či pohádková stezka Malou Úpou. Navíc o prázdninových měsících můžete využit animační program pro děti. V případě zájmu, sdělte prosím při rezervaci pobytu.
 


 

Příplatky:

 • Dítě do 1,99 let zdarma bez nároku na postel a stravu
 • Dítě od 2 do 12 let za 200 Kč/noc + 135 Kč/noc polopenze
 • U kratších pobytů na 2–4 noci v měsících červenec a srpen je příplatek 150 Kč/noc/osoba
  (rezervaci těchto kratších pobytů lze provést od začátku června)
 • Nepovinný příplatek za animační program pro děti na jeden den 100 Kč/dítě nebo týden 500 Kč/dítě (nutno oznámit při rezervaci)
 • Pes 80 Kč/noc
   


Sněžka (1602 m n.m.)

Je to významná dominanta východní části Krkonoš a zároveň naše nejvyšší hora. Přes vrchol Sněžky prochází česko-polská hranice, nejvyšší bod se nachází na polské straně hranice, několik metrů západně od kaple sv. Vavřince. Na vrchol vede ze 4,5 km vzdálené Pece pod Sněžkou kabinková lanovka.ZOO Dvůr Králové nad Labem

ZOO Dvůr Králové patří k nejznámějším a nejkrásnějším zoologickým zahradám u nás. Nachází se v malebném podhůří Krkonoš a její různorodý terén dotváří atmosféru divoké přírody. Domov tu získalo téměř dva a půl tisíce živočichů, kteří mají svůj původ v dalekých zemích a na mnoha kontinentech světa. Najdete zde největší kolekci afrických zvířat v Evropě. ZOO Dvůr Králové má více než 60letou historii. Během této doby se změnila z původního malého zookoutku v jednu z největších zoologických zahrad v Česku.Aquapark Špindl

Rekreační a dětský bazén s atrakcemi v areálu AQUA Park hotelu Špindlerův Mlýn Vám nabízí příjemnou relaxaci a odpočinek náročné horské túře. Zábavu pro Vaše děti zajistí tři tobogány (dlouhé až 72 m) včetně oblíbeného člunového tobogánu, divoká řeka a mnoho dalších vodních atrakcí. Odpočinete si také ve velké a malé vířivce, perličkových masážních lůžkách nebo můžete využít služby našeho Wellness centra přímo v areálu AQUA Parku Špindlerův Mlýn. Kuks Hospital

Národní kulturní památka Kuks je státní památkový objekt spravovaný Národním památkovým ústavem, územní památkovou správou pro východní Čechy na Sychrově. Špitální budova plní především muzeální funkce a prezentuje historii v podobě expozic barokního umění a vývoje lékárenství.
 

Chata Ťapka

Dolní Malá Úpa 51
Malá Úpa
542 21

www.chata-tapka.cz
info@chata-tapka.cz
+420 775 982 891
 

100% garance spokojenosti!

Pokud nebudete se zakoupenou nabídkou spokojeni, je důležité tento problém nahlásit přímo na místě u poskytovatele slevy. My vám následně vrátíme zaplacenou částku či její část v kreditech zpět na váš účet.
 
podpora@slevopark.cz
Skončilo 06.09.2017 23:59
Původně: 2 600  13 zákazníků do konce

Máte dotaz k této nabídce? Vstoupit do diskuze Skrýt diskuzi (0 dotazů)

Vložit nový příspěvek
Pro vložení nového příspěveku se musíte přihlásit.


Tato diskuze slouží výhradně k příspěvkům týkajících se aktuální slevy. Účel této diskuze je k získání potřebných informací a zodpovězení otázek týkajících se dané slevy. Své ostatní otázky či stížnosti směřujte na níže uvedené kontakty. V případě příspěvků nesouvisejících s danou slevou nebo příspěvků obsahujících vulgarismy, si Slevopark.cz vyhrazuje právo tyto nevhodné příspěvky nezveřejňovat nebo mazat.
 

On-line zákaznická podpora:
online chat
Máte zájem u nás inzerovat? Získáte nové zákazníky bez rizika! Více informací
"