Garantujeme vždy bezpečný nákup

CENOVÝ TRHÁK: Prémiový lékařský zákrok Thermage CPT s VIP slevou 89%! Nově lze ošetřit pouze vybrané části obličeje nebo celý obličej vč. horní části krku na pobočce v Praze, Brně nebo Plzni.

Světově uznávána technologie – Nejpopulárnější neinvazivní facelift hollywoodských hvězd Thermage se systémem CPT za šokující cenu, která v ČR nemá obdoby. V ceně je ošetření obličeje včetně horní části krku. Oddálí případnou potřebu plastiky v obličeji o 7-10 let.

sleva -89%
Původně: 19 999 Kč
61 zákazníků
Skončeno: 14.08.2020 23:59
O slevě:
 • Prémiový lékařský zákrok
  nyní s fantastickou 89% slevou!
 • Světová novinka – Thermage CPT
 • Tato metoda velmi zásadně snižuje
  výskyt vrásek, zlepšuje pružnost kůže
  a vede k celkovému omlazení pleti
 • Stačí pouze jeden zákrok
  (voucher)
 • Výsledky po jednom zákroku
  jsou srovnatelné s plastickou
  operací
 • Klient získává jediným zákrokem
  výsledky, které přetrvají roky!
 • V ceně je ošetření celého obličeje
  včetně horní části krku

  - Zpevnění kontur
  - Zlepšení textur celé tváře
  - Redukuce vrásek a povadlé pokožky
  - Vytažení povislých tváří a vypnutí
    kůže v oblasti lícních kostí a tváří
  - Zjemnění nosoretní rýhy
  - Zmenšení podbradku a spodní
    části obličeje
 • Zákrok provádí certifikovaný
  zdravotnický personál
 • Nová generace přístroje Thermage
 • Tento unikátní přístroj patří
  k nejžádanějším v České republice
 • Spouští tělu vlastní mechanismus
  tvorby kolagenu
 • Thermage CPT byla vyvinuta
  vědci v USA a po rozsáhlém a
  dlouholetém testování získala
  certifikaci federálního úřadu pro
  kontrolu léčiv (FDA)
 • U 2. varianty na výběr partie:
  - oční okolí + čelo
  - nosoretní vráska + tváře
  - tváře + horní ret
  - vrchní část krku a spodní ovál obličeje
  - krk
  - dekolt
  - nosoretní vráska + čelo
  - oční okolí + nosoretní vráska
  - oční okolí + horní ret
 • Nevyžaduje anestezii,
  je nebolestivý a nevznikají jizvičky
 • Moderní krásné prostory nového 
  Estetického centra To Well
Podmínky:
 • Platnost voucherů 
  od dnes do 20.12.2020
 • Rezervaci proveďte předem:
  - pobočka Praha: na e-mail
  klinika@towell.cz nebo přes
  online rezervační systém
  - pobočka Brno: na e-mail
  brno@towell.cz nebo přes
  online rezervační systém
  - pobočka Plzeň: na e-mail
  plzen@towell.cz nebo přes
  online rezervační systém
 • V systému je nutné se registrovat,
  přihlásit a rezervovat na volný termín
 • E-mailem vám poté přijde potvrzení
 • Při rezervaci e-mailem nahlaste
  číslo a heslo voucheru
 • Nutné mít s sebou vytištěný voucher
  (při nesplnění této podmínky nelze
  voucher využít)
 • Telefonicky rezervace nelze
 • Storno možné 24 hodin předem,
  jinak voucher propadá

Kde uplatnit


Estetické centrum To Well
www.towell.cz

Pobočka Praha:
Masarykovo nábřeží 12, 110 00 Praha
klinika@towell.cz / +420 723 286 778

Pobočka Brno:
Bratislavská 2, 602 00 Brno
brno@towell.cz / +420 602 640 778

Pobočka Plzeň:
Sady 5. května 32, 301 00 Plzeň
plzen@towell.cz  / +420 602 640 778

 Vyzkoušejte světově uznávanou metodu Thermage se systémem CPT

Převratná novinka v oblasti omlazování – první neinvazivní způsob omlazení pleti!

Výsledek srovnatelný s chirurgickým zákrokem, a to bez injekcí!

Pouze tento týden můžete zakoupit prémiový lékařský zákrok za cenu, která nemá v České republice obdoby. Omládněte o několik let a zastavte proces stárnutí o minimálně 7 až 10 let na prestižním Estetickém centru To Well na jedné ze 3 poboček (Praha, Brno, Plzeň). Během 30 nebo 60minutového zákroku se zbavíte vrásek i povolené kůže – pro správný účinek postačí jediné ošetření. Benefitem je, že výsledek není krátkodobý, ale je dlouhotrvající!


TIP: Metoda je velmi efektivní pro všechny typy pleti i pokožky1. varianta = ošetření celého obličeje vč. horní části krku (60 min):

 • zpevnění kontur
 • zlepšení textur celé tváře
 • redukuce vrásek a povadlé pokožky
 • vytažení povislých tváří a vypnutí kůže v oblasti lícních kostí a tváří
 • korekce vrásek v okolí rtů
 • zmenšení podbradku a spodní části obličejeNOVINKA: 2. varianta = vybraná část obličeje, případně dekolt (30 min):

 • oční okolí + čelo
 • nosoretní vráska + tváře
 • tváře + horní ret
 • vrchní část krku a spodní ovál obličeje
 • krk
 • dekolt
 • nosoretní vráska + čelo
 • oční okolí + nosoretní vráska
 • oční okolí + horní retRevoluce v boji proti vráskám

Hloubkový lifting Thermage CPT při svém uvedení na trh způsobil v moderních metodách omlazování doslova revoluci. Svou nenáročností a prokázaným účinkem prolomil všechny stávající limity.

Umožňuje omládnout bez plastické operace...

Vypadat mladší bez rizik spojených s chirurgickým zákrokem je jedním z hlavních důvodů oblíbenosti metody Thermage CPT nejen u žen, ale i mužů na celém světě.

Ne každý si může pooperační zotavování dovolit – proto si vědci a lékaři dlouho lámali hlavu, jak navrátit pleti mládí neinvazivní cestou. Revolučním objevem se stala omlazovací metoda Thermage CPT, která navrací kůži mladý vzhled po jediném ošetření.Jak to funguje?

1. Thermage CPT funguje na principu energie vysílané do hlubokých vrstev kůže. Zvýšená teplota aktivuje a stimuluje fibroblasty - buňky produkující kolagen. Následkem toho je přestavba stávajících kolagenových vláken a postupem času tvorba vláken zcela nových.

2. Viditelný liftingový efekt nastupuje bezprostředně po ošetření a v několika následujících měsících sílí. Efekt tak nastupuje pozvolna, a proto nikdo nemusí vědět, že se při vašem mládnutí činil i někdo jiný než Matka příroda.

3. K vzniku prvních nových vláken dochází cca za 4 týdny po ošetření. Tvorba nového kolagenu dále probíhá po dobu až 12 měsíců, efekt jednoznačného omlazení je viditelný po dobu až 7 let. Thermage CPT tedy dokáže zastavit na 7-10 let proces stárnutí.Michael Kaminer, doktor medicíny, docent dermatologie Yaleské a Dartmouthské lékařské školy, majitel soukromé praxe v Bostonu dodává: „Thermage převrátil naše představy o moderních metodách omlazování. Mnoho pacientů by chtělo napnout pokožku, aniž by se museli podrobit chirurgickému zákroku - nyní to můžeme nabídnout. Během jediného zákroku, za pouhých 90 minut dosáhneme výsledku, pro který byla dříve zapotřebí mnohahodinová plastická operace a dlouhé měsíce zotavování.

Thermage CPT nemá mezi neinvazivními metodami alternativu ani srovnání – žádný jiný zákrok neaplikuje energii a neprohřívá tkáň tak hluboko! Data z klinických studií demonstrují, že Thermage CPT prohřeje čtyřikrát více tkáně na požadovanou terapeutickou teplotu než ostatní technologie.Thermage CPT byla vyvinuta vědci v USA, kde byla podrobena rozsáhlým dlouholetým testováním, než v roce 2002 získala certifikaci federálního úřadu pro kontrolu léčiv (FDA). Jde o prémiovou lékařskou terapii prováděnou medicínským přístrojem v rukou lékaře, což zaručuje naprostou bezpečnost ošetření i kvalitní výsledky. Díky její specifičnosti ji provádějí pouze lékařské špičky renomovaných světových klinik estetické medicíny, například vyhlášená švýcarská Clinic Lémanic či britská CMA Lasers.

Tím, co rozhoduje o pružnosti pokožky, výskytu vrásek a celkové podobě pleti je kolagen. S přibývajícím věkem ale kolagenová vlákna ztrácí svou elasticitu a již od dvaceti let věku začínají ochabovat a dávat prostor projevům stárnutí.


 

Jaký je ideální počet návštěv a délka ošetření?

Délka celého ošetření je 30 až 60 minut. Pro správný účinek postačí jediné ošetření.

Průběh ošetření a jak se na něj připravit?

Podstoupení tohoto ošetření nevyžaduje žádné vyšetření ani laboratorní analýzy. Na proceduru není nutné přijít odlíčená. Personál Estetického centra To Well vás na místě odlíčí a připraví pleť k ošetření. Při ošetření můžete cítit drobné štípnutí. Jeho intenzita záleží na citlivosti pokožky, ale v žádném případě se nejedná o bolestivé ošetření a nevyžaduje žádnou další rekonvalescenci nebo pracovní neschopnost.

Kdo ošetření provádí?

Ošetření je prováděno vyškoleným certifikovaným personálem.

Kontraindikace ošetření: Aktivní implantáty, jako jsou srdeční kardiostimulátor nebo trvalý implantát v oblasti lékařské péče, diabetes, onemocnění srdce, epilepsie a další neurologické poruchy, aktivní infekce; imunosupresivní onemocnění, včetně AIDS a infekce HIV, použití imunosupresivních léků, těhotenství a kojící zákaznice, dále tetování v oblasti ošetření; jakkoli zanícená nebo poškozená pokožka.Unikátnost ošetření Thermage CPT tkví v tom, že nezpevňuje pleť jen na povrchu, ale působí zejména v hlubokých vrstvách kůže, na kterých při jakémkoliv liftingu pokožky záleží nejvíce. Žádná jiná neinvazivní metoda do hlubokých struktur kůže neproniká, a tudíž není schopná dosáhnout tak markantních výsledků. Thermage CPT je tak účinnější než jakýkoliv laser a komplexnější než jakákoliv manuální technika korekce vrásek či pozvednutí kontur. Výsledky, kterých ošetření dosahuje, jsou přitom srovnatelné s plastickou operací, a to bez jakékoliv zátěže pro tělo nebo jakékoliv rekonvalescence.

Při ošetření Thermage CPT na kůži hloubkově působí energie, která je velmi přesně zacílena na kolagenová vlákna. Už od pětadvacátého roku života začínají totiž tato vlákna pozvolna povolovat a ztrácet svou pružnost, čímž dochází k viditelným projevům stárnutí, k povadlosti pokožky a ke vzniku vrásek. Tepelnou stimulací vlákna opětovně posilují a buňky vytvářejí velké množství nového kolagenu, který pokožku zpevňuje a zpružňuje. Nedochází přitom k narušení svrchních vrstev kůže, není proto nutné se po ošetření nijak omezovat.Radiofrekvenční energie proniká do pokožky přes tenký zlatý plát zabudovaný v každé originální hlavici systému CPT, která je v zájmu zachování bezpečnosti a účinnosti procedury určena pro každého pacienta individuálně a lze ji použít jen jednou. Nová generace hlavic navíc umožňuje o 30% hlubší, rychlejší a efektivnější lifting, jehož efekt vydrží až o třetinu déle, než jak tomu bylo dosud. Výsledkem je pokožka nejen zpevněná, ale také zpružněná a zjemněná, jejíž kvalita je viditelně zlepšena, a to hloubkově.

Věk při indikaci ošetření nerozhoduje. Ošetření je vhodné pro všechny barvy i typy pleti a v porovnání s laserovými či ultrazvukovými zákroky stačí podstoupit jen jednou. Výsledek jím dosažený pak přetrvá až sedm let, což je doba, s níž se žádná jiná neinvazivní metoda nemůže srovnávat.Účinek se dostavuje po jediném ošetření a výsledek je dlouhotrvající

Procedura trvá cca 60 minut, dle velikosti plochy, která je ošetřována. Ošetření může být pro citlivé jedince lehounce bolestivé (štípnutí), ale nevyžaduje vůbec žádnou další rekonvalescenci nebo pracovní neschopnost. Pacient může odejít rovnou do práce, na schůzku či do divadla.

Kůže je nejen vypnuta, ale získává také ztracený tonus, pružnost a je obnoven její mladistvý vzhled. Bezprostředně po výkonu je pokožka výrazně jemnější na povrchu, pevnější na dotek. K dalšímu viditelnému zlepšení dochází postupně několik měsíců po zákroku. Kvalitní a trvalý výsledek je zaručen již po jediném ošetření. I po sedmi letech, které od zákroku uplynou, bude pacient vypadat viditelně mladší než před jeho absolvováním.

Účinek je zcela srovnatelný s chirurgickým zákrokem

Pacienti zejména oceňují již zmíněnou nulovou dobu rekonvalescence, bezbolestnost, absenci jizev a okamžitý efekt bez starostí, zda byl zákrok úspěšný a tělo jej přijme. Po ošetření můžete odejít domů, do práce nebo na schůzku. Thermage CPT je jediný přístroj na trhu s FDA certifikací pro neinvazivní blepharoplastiku očních víček.Thermage CPT je FDA certifikován pro neinvazivní zákroky na vráskách a linkách, včetně horního a dolního víčka. Thermage CPT je celosvětově známý a dostupný ve více než 100 zemích světa. Thermage CPT využívá více než 2.300 lékařů po celém světě. Thermage CPT aplikací již bylo provedeno více než 6.000.000. Thermage CPT je chráněn více než 50 patenty na vlastní radiofrekvenční technologii. Thermage CPT má vynikající bezpečnostní vlastnosti. Thermage CPT má vynikající výsledky klinických studií.

Odezva našich klientů je obrovská: každý, kdo zažil účinek Thermage CPT, je nadšen z výsledků a ti, kteří o této proceduře slyšeli, ji chtějí okamžitě vyzkoušet na sobě!Moderní Estetické centrum To Well

O vaše maximální pohodlí se postará odborně vyškolený personál (nejen se vzděláním kosmetickým, ale i zdravotním), který vám se vším poradí i pomůže a bude se vám věnovat po celou dobu vaší návštěvy. Dostanete se do péče zkušených odborníků a profesionálů svého oboru.


 

Estetické centrum To Well
www.towell.cz

Pobočka Praha:
Masarykovo nábřeží 12, 110 00 Praha
klinika@towell.cz / +420 723 286 778

Pobočka Brno:
Bratislavská 2, 602 00 Brno
brno@towell.cz / +420 602 640 778

Pobočka Plzeň:
Sady 5. května 32, 301 00 Plzeň
plzen@towell.cz  / +420 602 640 778

 

 

100% garance spokojenosti!

Pokud nebudete se zakoupenou nabídkou spokojeni, je důležité tento problém nahlásit přímo na místě u poskytovatele slevy. My vám následně vrátíme zaplacenou částku či její část v kreditech zpět na váš účet.
 
podpora@slevopark.cz
Skončilo 14.08.2020 23:59
Původně: 19 999 Kč 61 zákazníků do konce

Máte dotaz k této nabídce? Vstoupit do diskuze Skrýt diskuzi (0 dotazů)

Vložit nový příspěvek
Pro vložení nového příspěveku se musíte přihlásit.


Tato diskuze slouží výhradně k příspěvkům týkajících se aktuální slevy. Účel této diskuze je k získání potřebných informací a zodpovězení otázek týkajících se dané slevy. Své ostatní otázky či stížnosti směřujte na níže uvedené kontakty. V případě příspěvků nesouvisejících s danou slevou nebo příspěvků obsahujících vulgarismy, si Slevopark.cz vyhrazuje právo tyto nevhodné příspěvky nezveřejňovat nebo mazat.
 

On-line zákaznická podpora:
online chat
Máte zájem u nás inzerovat? Získáte nové zákazníky bez rizika! Více informací