Služby Praha
Garantujeme vždy bezpečný nákup

Dvoudenní víkendový kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou – základy kresby a portrét dle předlohy

Malířem za víkend – víkendové kurzy kreslení pravou mozkovou hemisférou po celé ČR. Veškeré pomůcky máte již v ceně. Kurz probíhá intenzivně dva dny (sobota, neděle) od 9.45 do 18.45 hodin, v poledne je přestávka na oběd. Neuvěřitelný pokrok za pouhé dva dny!

sleva -38%
Původně: 2 000 Kč
91 zákazníků
Skončeno: 30.06.2019 23:59
O slevě:
 • Víkendový kurz kreslení pravou 
  mozkovou hemisférou
 • 18 hodin intenzivní výuky
 • Záruka kvality – 15 let na trhu
 • Pavla Macháčková byla průkopnicí
  této metody v ČR i na Slovensku
 • Voucher platí pro 1 osobu
 • Nejenže prožijete krásný víkend,
  ale objevíte v sobě doposud
  ukrývaný potenciál
 • V CENĚ:
  - Dvoudenní víkendový kurz kreslení
    pro jednu osobu včetně pomůcek
  - Kurz probíhá intenzivně dva dny
    (sobota, neděle) od 9.45 do
    18.45 hodin, v poledne je přestávka
    na oběd
Podmínky:
 • Platnost voucherů
  od dnes do 30.6.2019
 • Na kurz je nutné objednat se předem
 • Registraci na kurz proveďte zde
 • Uveďte termín, o který máte zájem,
  číslo voucheru, datum konce jeho
  platnosti a mobilní spojení na vás
 • Bez kompletních informací
  nemůžeme rezervaci učinit
 • S ostatními dotazy se můžete
  obrátit na tel. +420 725 534 523
 • S sebou potřebujete pouze vytištěný
  voucher (číslo a heslo voucheru)
  a dobrou náladu
 • Aktuálně vypsané termíny naleznete
  na webových stránkách zde
 • Počet voucherů na osobu není omezen

Kde uplatnit


Ateliér Mozaika

Kurzy lze uplatnit po celé ČR
Aktuálně vypsané termíny naleznete
na webových stránkách

www.ateliermozaika.cz
info@ateliermozaika.cz
+420 725 534 523

Otevírací doba:
Nepravidelná - dle domluvyMalířem za víkend – neuvěřitelný rozdíl za pouhé dva dny na kurzu kreslení

Nevěříte, že to dokážete? Zkuste to! Garantujeme, že budete mile překvapeni!

Schopnosti našeho mozku jsou neuvěřitelné a opravdu každý z nás umí kreslit. Během dvoudenního kurzu kreslení v Ateliéru Mozaika se dozvíte spoustu zajímavých informací o fungování mozku, budete kreslit poslepu, vzhůru nohama, negativně a druhý den nebudete věřit, jakého pokroku jste dosáhli. Důkazem vám budou vaše obrázky, které si pak odnesete s sebou domů. Nejčastěji zde slýchají větu „Možná naučíte kreslit každého, ale mě ne“. A právě pro takové lidi je kurz vhodný. Tedy pro úplné začátečníky, ale také pro ty, kteří již zkušenosti s kresbou mají a chtějí se zdokonalit. Více info o metodě pravou mozkovou hemisférou – zde.


TIP: Darujte na stylový dárkový poukaz na kreativní zážitek  náhled zde 

V CENĚ:

 • Dvoudenní víkendový kurz kreslení pro jednu osobu včetně pomůcek
 • Kurz probíhá intenzivně dva dny (sobota, neděle) od 9.45 do 18.45 hodin, v poledne je přestávka na oběd
INFO: Díváte se na obrázky od jedné a téže účastnice kurzu, tenhle pokrok udělala už druhý den!


Kreslení se lze naučit

Jak je možné, že na začátku kurzu nakreslíte portrét hodný absolutního amatéra a na konci kurzu držíte v ruce portrét, který se nápadně podobá předloze, a jste na něj náležitě pyšní? Významně nás v kreativní činnosti omezuje levá mozková hemisféra. Říká nám, že něco neumíme a že to nemá smysl ani zkoušet. Během kurzu vás lektoři Ateliéru Mozaika přesvědčí o tom, že to smysl má. Poměrně rychle se lze naučit tuto „logickou“ hemisféru vypnout a naučit se poslouchat „kreativní“ pravou.
INFO: Díváte se na obrázky od jedné a téže účastnice kurzu, tenhle pokrok udělala už druhý den!


Nejprve se pracuje pouze s liniemi, následně s plochou, prostorem a ve finální fázi vše doladí světlo a stín. Pomocí různých typů cvičení začíná levá hemisféra zjišťovat, že je na některé úkony krátká a přenechává prostor druhé straně. Kreslí se obrázky vzhůru nohama a zrcadlově. Díky tomu přestáváme vnímat portrét jako konkrétní obličej s očima, ušima a nosem a přestáváme se soustředit na jednotlivé části. Začínáme vnímat obličej jako celek. Díky tomu bude výsledný efekt překvapivě dobrý.Jak to všechno funguje?

Vy se na kurzu nenaučíte kreslit v pravém slova smyslu. To každý z nás umí. Vy se jen naučíte na věci nahlížet jinak, z jiné perspektivy a následně to, co vidíte správně přenést na papír. To, že je mozek rozdělen na pravou a levou mozkovou hemisféru jste již jistě slyšeli. Jako dítě více využíváte pravou mozkovou hemisféru, která je tvůrčí, využívá intuici, představivost, nepříliš vnímá čas a přemýšlí obecně a globálně. S postupem věku jsme však nuceni více zapojovat levou mozkovou hemisféru, která se zabývá konkrétními výpočty, logikou, mluvením, psaním a uvažováním.Nejzřejmější a na první pohled nejviditelnější asymetrií obou hemisfér je dominance levé nebo pravé ruky. Pravá mozková hemisféra ovládá levou část těla a levá zase pravou. Dalo by se říci, že koncept duality provází celý náš život. Pravá a levá strana, myšlení a cítění, intelekt a intuice. Mnohokrát v životě jsme si řekli větu typu: „Nevím přesně, jak to slovy vyjádřit, ale mám z toho nějaký divný pocit.“ „Chová se ke mně moc dobře, ale něco mi na něm nesedí“. Podobné úvahy jsou důkazem toho, že je lidský mozek schopen vnímat jednu věc z několika úhlů pohledu. Jeden problém, dva různé způsoby vidění. Logika a intuice. Levá a pravá hemisféra.Proč si vybrat tento kurz?

Pavla Macháčková, zakladatelka Ateliéru Mozaika, začala tuto metodu v ČR i na Slovensku prosazovat a vyučovat již před 15 lety a stále se drží časově nezkrácené verze 18 hodin za víkend. Ateliér Mozaika poskytuje nejširší nabídku kurzů po celé ČR. Aktuálně vypsané termíny naleznete na webových stránkách zde.
INFO: Díváte se na obrázky od jedné a téže účastnice kurzu, tenhle pokrok udělala už druhý den!


TIP NA DÁREK – Jak udělat originální překvapení pro své blízké:

 1. • Objednejte požadované množství voucherů na kurz kreslení pravou hemisférou
 2. • Po zaplacení vám přijde na e-mail standardní voucher i dárkový poukaz
 3. • Dárkový poukaz má stylový vzhled (již není třeba zabalovat) a nikde není uvedena cena
 4. • Lze umístit osobní věnování – v případě zájmu nás kontakujte podpora@slevopark.cz
 5. • Darujte nejen kreativním jedincům, kurzy jsou vhodné pro všechny od 12 let
 6. • Obdarovaný si následně dle poukazu objedná termín kurzuDalší informace

Rezervace: Registraci na kurz proveďte zde (na kurz je nutné objednat se předem). Uveďte termín, o který máte zájem, číslo voucheru, datum konce jeho platnosti a mobilní spojení na vás. S ostatními dotazy se můžete obrátit na tel. +420 725 534 523. Bez kompletních informací nemůžeme rezervaci učinit. S sebou potřebujete pouze vytištěný voucher (číslo a heslo voucheru) a dobrou náladu.

Děti: Kurz je vhodný pro děti od 12 let, horní hranice je bez omezení. U mladších dětí je doporučena účast pouze po konzultaci.

Storno podmínky: V případě zrušení rezervace s dostatečným předstihem a ze závažných důvodů je možnost nabídky náhradního termínu či převést kurz na jinou osobu. Poskytovatel má právo nabídnout klientovi náhradní termín v případě, že je kurz již plně obsazen nebo není přihlášen minimální počet účastníků pro otevření kurzu, bez nároku na vrácení peněz.

 

Přejeme příjemnou a kreativní zábavu!

  

100% garance spokojenosti!

Pokud nebudete se zakoupenou nabídkou spokojeni, je důležité tento problém nahlásit přímo na místě u poskytovatele slevy. My vám následně vrátíme zaplacenou částku či její část v kreditech zpět na váš účet.
 
podpora@slevopark.cz
Skončilo 30.06.2019 23:59
Původně: 2 000 Kč 91 zákazníků do konce

Máte dotaz k této nabídce? Vstoupit do diskuze Skrýt diskuzi (0 dotazů)

Vložit nový příspěvek
Pro vložení nového příspěveku se musíte přihlásit.


Tato diskuze slouží výhradně k příspěvkům týkajících se aktuální slevy. Účel této diskuze je k získání potřebných informací a zodpovězení otázek týkajících se dané slevy. Své ostatní otázky či stížnosti směřujte na níže uvedené kontakty. V případě příspěvků nesouvisejících s danou slevou nebo příspěvků obsahujících vulgarismy, si Slevopark.cz vyhrazuje právo tyto nevhodné příspěvky nezveřejňovat nebo mazat.
 

On-line zákaznická podpora:
online chat
Máte zájem u nás inzerovat? Získáte nové zákazníky bez rizika! Více informací