Garantujeme vždy bezpečný nákup

Zhubnutí břicha nebo jiné partie dle výběru na počkání

Rádi byste se zbavili podkožního tuku? Pak tu máme něco pro vás! Možný i několikacentimetrový okamžitý úbytek. Vlažná příjemná masáž ultrazvukovou hlavicí sníží tukovou vrstvu a vyhladí pokožku. Dopřejte si tuto proceduru a zbavte se nepříjemných centimetrů.

sleva -54%
Původně: 1 500 Kč
10 zákazníků
Skončeno: 01.06.2019 23:59
O slevě:
 • Hubnoucí ošetření
  vybrané části těla
 • Procedura je prováděna originálním patentovaným přístrojem přímo od italského výrobce Re-age®
 • Provádí zdravotnický personál
 • Bez nežádoucích vedlejších účinků
 • Hladká pokožka bez tukových zásob
 • Partie na výběr:
  - břicho
  - zadní strany stehen
  - vnitřní strany stehen
  - boky
  - paže
 • Výborná dostupnost:
  - vchod přímo u výstupních schodů z metra Hradčanská
 • 1 voucher = 1 partie těla
 • Délka ošetření 50 minut
 • Možnost využít slevu na WONDER BODY – včelí jed pro hladkou pokožku na celém těle
Podmínky:
 • Platnost voucheru
  od dnes do 31.5.2019
 • Termín ošetření si rezervujte na tel.: +420 774 533 909
 • Při rezervaci uveďte číslo voucheru
 • Počet voucherů na osobu není omezený
 • Rezervaci je možné zrušit nejpozdějí 48 hodin před návštěvou
 • Rezervaci proveďte nejpozději 14 dní před ukončením platnosti voucheru

Kde uplatnit

 

Anti-Aging Institut

Milady Horákové 116/109
Praha 6
160 00

www.antiaginginstitute.cz
info@antiaginginstitute.cz
+420 774 533 909
 Nejdou vám zhubnout problémové partie těla?

Máte strach z invazivní liposukce?

V Anti-Aging Institutu vám pomůžou zhubnout problémové partie vašeho těla jako jsou břicho, paže, boky či zadní nebo vnitřní strany stehen. Pomocí unikátní a moderní metody kavitace zaručeně zhubnete! Metoda kavitace dokáže působit až do hloubky 4 cm. Tato zeštíhlující metoda od Re-age je bezpečný a efektivní nechirurgický systém pro modelování těla. Podle dostupných klinických studií je tento způsob odbourování tuků bezpečný a účinný.
 


 

CAVITATION II® Re-agemedical

Přístroj CAVITATION II® Re-agemedical je nejmodernější kavitační technologie na trhu, vyvinutá v kooperaci s prestižními světovými universitami a klinickými studiemi. Tento lipolitický ultrazvuk pracuje na mechanické bázi ,. Ostatní systémy fungují na tepelné bázi, ze které vzniká překrvení, a tím negativní vliv na játra a plíce. Pomocí nízkého napětí ultrazvukových vln se daří cíleně odstranit nežádoucí tukové rezervy a celulitidu příjemnou bezbolestnou metodou.

Lipocavitation, neboli kavitace metodou Slim system cell je unikátní účinná patentovaná metoda Re-age®, pro lokální estetickou léčbu tukových vrstev. Při ošetření můžeme manuálně vytvářet kožní řasy, nebo přiložit hlavici kolmo k ošetřované ploše a účinně zničit tukové buňky v hloubce až 4 cm.
 


 

Ultrazvuková lipolýza prováděná přístrojem CAVITATIONII® je poslední generace revoluční technologie, kdy nízká frekvence ultrazvukových vln způsobí prasknutí tukových buněk-kavitace. Díky rychlému sledu několika kavitačních cyklů dochází k uvolnění mastných kyselin z buňky, rozbíjí se membrány tukových buněk a tuk se po kavitaci mění na tekutý. Tento lipolytický ultrazvuk funguje na mechanické bázi, což je zcela odlišné od ostatních ultrazvukových přístrojů, které fungují na teplené bázi a mohou způsobit problémy na játrech a plicích. Synchronizace systému CAVITATIONII® zajišťuje kalibrované a normalizované frekvence ultrazvukových emisí, které zaručují bezpečnost a integritu jiných tkání při provádění výkonu. Kontroly prováděné mikroprocesory na ultrazvukovou frekvenci způsobí, že vlny účinkují pouze na tukovou tkáň.
 


 

Partie těla na výběr:

 • břicho
 • zadní strany stehen
 • vnitřní strany stehen
 • boky
 • paže

 

Doporučení:

Nejlepšího účinku dosáhnou lidé, kteří následně změní stravovací návyky a zvýší pohybovou aktivitu. Do 24 hodin po aplikaci je doporučeno vyvinout intenzivní pohyb, který vede ke spalování tuků. Metoda slim systemcell kavitace zaručuje trvalé formování tělesných partií, společně s dietou a sportem. S tímto novým použitím se získá během krátké doby estetická silueta těla.

BONUS

Při objednání této procedury je možné zakoupit se slevou 200 Kč speciální krém z včelího jedu na celulitidu a zpevnění pokožky např. na pažích. Cena po slevě: 590 Kč (původně 790 Kč).


 

Kontraindikace:

 • poruchy srdce, kardiostimulátor, transplantace, cévní onemocnění, diabetes, těhotenství, zhoubná bujení, kovové náhrady. 

Anti-Aging Institut

Milady Horákové 116/109
160 00 Praha 6

www.antiaginginstitute.cz
info@antiaginginstitute.cz
+420 774 533 909


 

100% garance spokojenosti!

Pokud nebudete se zakoupenou nabídkou spokojeni, je důležité tento problém nahlásit přímo na místě u poskytovatele slevy. My vám následně vrátíme zaplacenou částku či její část v kreditech zpět na váš účet.
 
podpora@slevopark.cz
Skončilo 01.06.2019 23:59
Původně: 1 500 Kč 10 zákazníků do konce

Máte dotaz k této nabídce? Vstoupit do diskuze Skrýt diskuzi (0 dotazů)

Vložit nový příspěvek
Pro vložení nového příspěveku se musíte přihlásit.


Tato diskuze slouží výhradně k příspěvkům týkajících se aktuální slevy. Účel této diskuze je k získání potřebných informací a zodpovězení otázek týkajících se dané slevy. Své ostatní otázky či stížnosti směřujte na níže uvedené kontakty. V případě příspěvků nesouvisejících s danou slevou nebo příspěvků obsahujících vulgarismy, si Slevopark.cz vyhrazuje právo tyto nevhodné příspěvky nezveřejňovat nebo mazat.
 

On-line zákaznická podpora:
online chat
Máte zájem u nás inzerovat? Získáte nové zákazníky bez rizika! Více informací