Garantujeme vždy bezpečný nákup

Fotodepigmentace na odstranění pigmentových skvrn

Získejte mladší, přitažlivější a spokojenější tvář bez pigmentových skvrn, žilek a dalších vad na kráse v Ronia Clinique! Jedná se o nejmodernější dostupnou technologii s mnohonásobně vyšší bezpečností než u jiných typů laserů!

sleva -93%
Původně: 9 990 Kč
13 /100 zákazníků
do konce
Sleva je aktivní
O slevě:
 • Fotodepigmentace na odstranění pigmentových skvrn v Ronia Clinique!
 • Zkrášlete své tělo! 
 • 1 voucher = 3× ošetření
  plochy 50 cm2
 • Přístroj účinně kombinuje laserovou a radiofrekvenční technologii
 • Trvalé odstranění pigmentových skvrn kvalitním přístrojem HPPL Element
 • Léčba je účinná a především trvalá
 • Délka 1 ošetření: 10-30 minut
 • Ošetření provádí odborný personál
 • Ošetření je vhodné pro ženy i muže
 • Počet voucherů
 • na osobu není omezen
 • Platnost voucheru
  až do konce října!
Podmínky:
 • Platnost voucheru
  od dnes do 31.10.2020
 • Rezervace předem
  na tel.: +420 777 272 667 nebo
  e-mail: info@roniaclinique.cz
 • Při rezervaci uveďte číslo
  a heslo voucheru
 • Počet voucherů
  na osobu není omezený
 • Rezervaci je možné zrušit nejpozdějí 48 hodin před návštěvou
 • Rezervaci proveďte nejpozději 14 dní před ukončením platnosti voucheru
 • Nutné přinést s sebou
  vytištěný voucher
 • Minimální interval mezi ošetřeními je 14 dnů (delší ničemu nevadí)
 • Postup pro trvalé odstranění obvykle vyžaduje tři ošetření (opakovaní)
 • Před a po proceduře doporučujeme ošetřovanou pleť nevystavovat 14 dní přímému slunci nebo používat ochranný krém s faktorem 50+
 • Salón se nachází v přízemí, vstup naproti dveřím Yoga centra, na zvonku zvolte *102 a předposlední dveře vlevo
 • Pro ošetření větší plochy nutno zakoupit více voucherů

Kde uplatnit


Ronia Clinique

Ostrovského 16
150 00, Praha 5

www.roniaclinique.cz
info@roniaclinique.cz
+420 777 272 667

Otevírací doba: Po-Ne: 9:00-21:00Toužíte po dokonalé pleti bez pigmentových skvrn?

Fotodepigmentace je ideálním moderním řešením tohoto problému!

Se salonem Ronia Clinique se zbavíte lehce a levně pigmentových skvrn, které vás trápí! Přístroj HPPL Element trvale odstraní pigmentové skvrny díky kombinaci laserové a radiofrekvenční technologii! 1 voucher obsahuje 3 ošetření plochy 50 cm2.  Ošetření provádí odborný personál Ronia Clinique.3D Fotodepigmentace = nejmodernější technologie

Zbavte se konečně nevzhledných pigmentových skvrn na obličeji nebo těle. Jedná se o nejmodernější dostupnou technologii s mnohonásobně vyšší bezpečností než u jiných typů laserů. Estetické studio vám nabízí nejúčinnější technologii, která vám pomůže vypadat mladší, spokojenější i přitažlivější. Profesionální ošetření dokáže pigmentové skvrny trvale odstranit. Permanentní (trvalé) odstranění pigmentových skvrn je založeno na absorbování světelného toku kůží, který se při styku s kožním barvivem (melaninem) přeměňuje na tepelnou energii a tím dochází k zahřátí a likvidaci nadměrného pigmentu a následnému vypuzení z těla.Jak vlastně funguje proces odstraňování pigmentových skvrn?

Intenzivní pulzní světlo pulzního světelného systému je selektivním způsobem absorbováno tmavými chromofory, pigmentem (melaninem), případně oxihemoglobinem (červené krevní barvivo) a světelná energie se při tom přeměňuje na teplo. Tak lze odstraňovat nežádoucí pigmentové skvrny a rušivé, rozšířené žilky a kůži lze celkově zpevnit a omladit.Jak probíhá ošetření?

Nejprve jsou na místě, které se bude ošetřovat, oholeny chloupky, které by se působením světelného impulzu spálily, a je odstraněn nanesený make-up apod. Před nasazením aplikátoru s filtračním okénkem se na kůži nanese tenká vrstvička čirého, transparentního aqua-gelu. Jeho úkolem je zejména vyrovnat nerovnou, strukturovanou kůži na povrchu opticky s plochým filtračním okénkem, aby energie světelného impulzu mohla optimálně bez reflexních ztrát proniknout do kůže.

Metoda tedy využívá účinku krátkodobého intenzivního tepelného šoku v kombinaci s radiofrekvencí. Tato kombinovaná technologie současně stimuluje jak mělké, tak i hluboké tkáňové struktury. Odraz a lom vln je minimální. 3D Fotodepigmentace vyzařuje světelný paprsek v různých požadovaných, dobře definovaných vlnových délkách, díky kterým lze efektivně dosáhnout maximálního účinku ošetření. Nahrazuje několik konvenčních laserů, léčba je levnější a to s daleko lepším výsledným efektem!Výhody ošetření:

 • Rychlost
 • Bezpečnost
 • Bezbolestnost
 • Trvalý efektCo se stane po ošetření?

Okamžitě po ošetření pulzním světlem pigmentové skvrny ztmavnou, případně se zabarví do šedo-hněda. Výskyt mírného zarudnutí na okrajích je normální, stejně tak lze pozorovat vytvoření hnědého povlaku. Asi po 72 hodinách jsou z kůže vypuzeny pigmentované kožní buňky. V mnoha případech je dobrého výsledku dosaženo již druhým zákrokem krokem. V zásadě lze další (třetí) ošetření provést v odstupu asi 14 dnů.

Kolik ošetření je třeba podstoupit?

Vždy podle indikace je pro odstranění pigmentových skvrn a žilek nutné provést tři ošetření, mezi nimiž by vždy měla být pauza v délce dvou až čtyř týdnů.

Jak dlouho ošetření trvá?

Doba ošetření je závislá od plochy ošetřované oblasti a může být od 10 do 30 minut.

Kdo může být ošetřen?

V podstatě mohou být ošetřeny všechny ženy a muži, je však třeba dbát na to, aby na ošetřovaném místě byly více méně odstraněny chloupky, které na něm rostou.

Jaká pravidla se musí dodržovat?

Komplexní proces "3D Skin Rejuvenation" je v zásadě šetrný a v žádném případě nebrání v bezproblémovém výkonu pracovních činností i činností ve volném čase.

 


Jaké jsou s těmito přístroji zkušenosti?

Eurofeedback, francouzský výrobce systému, má v oblasti procesu "3D Skin Rejuvenation" v Evropě a na celém světě dlouholeté zkušenosti, a v oblasti HPPL-Light je světovou špičkou. Mimojiné je držitelem 17 celosvětových patentů. Úzká spolupráce s předními centry a důkladná školení uživatelů zaručují kompetentní poradenství a dlouhodobé úspěšné výsledky ošetření.Ronia Clinique

Ostrovského 16
150 00, Praha 5

www.roniaclinique.cz
info@roniaclinique.cz
+420 777 272 667

Otevírací doba:

Po-Ne: 9:00-21:00

100% garance spokojenosti!

Pokud nebudete se zakoupenou nabídkou spokojeni, je důležité tento problém nahlásit přímo na místě u poskytovatele slevy. My vám následně vrátíme zaplacenou částku či její část v kreditech zpět na váš účet.
 
podpora@slevopark.cz
Koupit za 789 Kč
Původně: 9 990 Kč 13/100 zákazníků do konce

Máte dotaz k této nabídce? Vstoupit do diskuze Skrýt diskuzi (0 dotazů)

Vložit nový příspěvek
Pro vložení nového příspěveku se musíte přihlásit.


Tato diskuze slouží výhradně k příspěvkům týkajících se aktuální slevy. Účel této diskuze je k získání potřebných informací a zodpovězení otázek týkajících se dané slevy. Své ostatní otázky či stížnosti směřujte na níže uvedené kontakty. V případě příspěvků nesouvisejících s danou slevou nebo příspěvků obsahujících vulgarismy, si Slevopark.cz vyhrazuje právo tyto nevhodné příspěvky nezveřejňovat nebo mazat.
 

On-line zákaznická podpora:
online chat
Máte zájem u nás inzerovat? Získáte nové zákazníky bez rizika! Více informací