Cestování Praha
Garantujeme vždy bezpečný nákup

Pohádkový pobyt na zámku Veltrusy pro dva s polopenzí a programem

Užijte si 2–3 dny na krásném zámku Veltrusy! V ceně poučná prohlídka zámku, projížďka koňským povozem po zámeckém parku, snídaně i bohatá tříchodová večeře v zámecké restauraci! Navíc při pobytu na 3 dny v ceně ještě zajímavá výstava historických vah a závaží!

sleva -26%
Původně: 1 680 
35 zákazníků
Skončeno: 30.08.2017 23:59
O slevě:
 • 2–3denní pobyt 
  na zámku Veltrusy pro dva
 • Příjemné a klidné prostředí
 • Ubytování na 1 nebo 2 noci
 • Voucher platný přes celé
  léto až do konce září!
 • Exkluzivně pouze na Slevoparku
 • Parkování zdarma
 • Zábava i vzdělávaní
 • Voucher na 1 noc:
  - 1x ubytování pro dva
  - 1x snídaně pro dva
  - 1x tříchodová večeře dva
    (polévka, hlavní chod a moučník)
  - prohlídka zámku s průvodcem
  - projížďka koňským povozem
    po zámeckém parku
    (zámek – brána a zpět)
  - z důvodu zranění koně náhradní program expozice zámeckých kočárů
 • Voucher na 2 noci:
  - 2x ubytování pro dva
  - 2x snídaně pro dva
  - 2x tříchodová večeře pro dva
    (polévka, hlavní chod a moučník)
  - prohlídka zámku s průvodcem
  - projížďka koňským povozem
    po zámeckém parku
    (zámek – brána a zpět)
  - z důvodu zranění koně náhradní program expozice zámeckých kočárů
  - vstup na výstavu Historické váhy,
    míry a závaží
 • Celkový počet voucherů je limitován, proto neváhejte s nákupem!
 • Užijte si s partnerem či partnerkou jarní či letní pobyt na zámku Veltrusy!   
Podmínky:
 • Platnost voucheru
  od dnes do 30.9.2017
 • Rezervaci provádějte na telefonu: +420 604 242 055,
  od 9 - 16 hod.
 • Děti do 12 let 200 Kč/noc
 • Poslední rezervace nejpozději 14 dní
  před koncem platnosti voucheru
 • Nutné přinést sebou vytištěný voucher 

Kde uplatnit


Zámek Veltrusy

Ostrov 59
277 46 Veltrusy

www.zamek-veltrusy.cz
+420 604 242 055Veltrusy u Prahy – krásný zámek, park i historické expozice!

Čeká vás pohádkový pobyt, polopenze, projížďka na koňském povozu i prohlídka zámku

Zpříjemněte si jaro nebo léto 2 nebo 3denním pobytem na krásném zámku Veltrusy. Čeká na vás krásný zámecký park, stylová restaurace, kde můžete ochutnat výborné ryby či zvěřinu, prohlídka zámecké expozice i projížďka koňským povozem po parku. V rámci pobytu si dopřejete také bohatou polopenzi – kontinentální snídaně a tříchodové večeře, kde si pochutnáte na vynikajících domácí kuchyni.V ceně varianty:

 • Pro 2 osoby na 2 dny (1 noc) s polopenzí
  - 1× ubytování pro 2 osoby v dvoulůžkovém pokoji
  - 1× snídaně pro oba
  - 1x tříchodová večeře pro oba (polévka, hlavní chod a moučník)
  - prohlídka zámecké expozice s průvodcem
  - projížďka koňským povozem po zámeckém parku (zámek – brána a zpět)
  z důvodu zranění koně náhradní program expozice zámeckých kočárů
  - parkování
  - Wi-Fi
 • Pro 2 osoby na 3 dny (2 noci) s polopenzí
  - 2× ubytování pro 2 osoby v dvoulůžkovém pokoji 
  - 2× snídaně pro oba 
  - 2x tříchodová večeře pro dvě osoby (polévka, hlavní chod a moučník)
  - prohlídka zámecké expozice s průvodcem
  - projížďka koňským povozem po zámeckém parku (zámek – brána a zpět)
  z důvodu zranění koně náhradní program expozice zámeckých kočárů
  - vstup na expozici kočáry a Středověké váhy, míry a závaží
  - parkování 
  - Wi-Fi
   


 

Ubytování

Ubytování, pár kroků od zámku a zámecké restaurace, se nachází v prvním patře bývalé hospodářské budovy, která prošla kompletní rekonstrukcí. Pokoje jsou přístupné po venkovním dřevěném schodišti. Každý z pokojů disponuje vlastní koupelnou a sociálním zařízením. Jejich vybavení je jednoduché, s důrazem na pohodlí. 
 


Projížďka koňským povozem

S návratem koní do zámecké konírny oživla i tradice projížděk po areálu. Nechte se svézt povozem taženým zámeckými koňmi, Andym a Nesangem, a zažijte park zase trochu jinak. V rámci pobytu na jednu nebo dvě noci máte projížďku dokonce v ceně! Více informací ke shlédnutí ZDE.
 


Zámecká restaurace

Restaurace se nachází v objektu bývalého ovčína v těsné blízkosti hlavní zámecké budovy. Obědy, večeře, zákusky nebo třeba celé hostiny si můžete užít jak v historických interiérech, tak na přilehlé venkovní zahrádce. V ceně voucheru máte polopenzi, kde snídaně bude kontinentálního stylu a večeře bude tříchodová – polévka, hlavní chod a moučník. Večeře bude probíhat výběrem z menu. Pokud restauraci využijete i k obědům, pochutnáte si na zvěřině či rybách z místních zdrojů – jídelní lístek si můžete prohlédnout ZDE.Zámek Veltrusy

Významné dílo vrcholného baroka z první poloviny 18. století jehož autorem je architekt Giovanni Battista Alliprandi. Zámek (původně pouhý letohrádek, později významně rozšířený) tvoří oválné jádro, k němuž radiálně přiléhají nižší křídla, uspořádaná do tvaru písmene X. Na severní straně k němu přiléhá čestný dvůr, který uzavírají alegorické sochy dvanácti měsíců a čtyř ročních období. Zámek obklopuje rozsáhlý romantický park.  Až do roku 1945 byl zámek nepřetržitě v majetku Chotků z Chotkova a Vojnína. V zámeckých a parkových prostorách se uskutečnil v roce 1754 první vzorkový veletrh na světě za účasti panovnice Marie Terezie a Františka Štěpána Lotrinského. V roce 2002 byl zámecký areál ve Veltrusích silně poničen povodní a od té doby je postupně rekonstruován. V okolí zámku byla vyhlášena přírodní památka Veltrusy s výskytem páchníka hnědého a roháče obecného.


 

Expozice Váhy, míry a závaží

Výstava vás seznámí nejen s historií měření a vážení, ale i se způsoby kontroly přesnosti měřidel a boje proti nepoctivým výrobcům a obchodníkům. Své místo zde má i část věnovaná využití měr a vah na veltruském hospodářství hraběcí rodiny Chotků. Výstava je věnovaná historii měr a vah na území Českých zemí v kontextu vývoje habsburské monarchie. Jádrem se stal soubor historických předmětů, používaných k měření a vážení před zavedením metrického systému i po tom, co vešel v užívání. Důraz je kladen také na tři ctnosti, které se k mírám a vahám úzce pojí: přesnost, poctivost a spravedlnost.Expozice zámeckých kočárů

Na výstavě si můžete prohlédnout typický vozový park z přelomu 19. a 20. století, který se využíval na středně velkém panství, jakým byly i Veltrusy. Do atmosféry přelomu 19. a 20. století budete vtaženi také fiktivním příběhem mladého šlechtice. Povídání vás provede jak mezi jednotlivými kočáry či sáněmi, tak všemi etapami lidského bytí. Expozice v pozdně barokní stodole je sestavena z exemplářů soukromého sběratele Milana Štěpána, který se věnuje restaurování restaurování starých a poškozených vozů. 
 


Zámecký park

Veltruský park měl především sloužit jako místo odpočinku a kratochvíle panstva, k tomu účelu byl směřován jeho vývoj. V areálu se dodnes zachovalo několik romantických a antikizujících staveb, kde se členové rodiny scházely u společného čtení, společenských her nebo jen k obědu či svačině. Převážně v období 19. století se park stal téměř druhým domovem rodiny Chotků.  

Dančí obora

Daňčí obora se na mapách veltruského parku objevuje už kolem roku 1802. Daněk skvrnitý (Dama Dama) byl pro svůj exotický vzhled (světlé skvrnité tělo, neobvyklý tvar paroží) vysazován v českých oborách již od konce 17. století, ale větší oblibě se těšil až ve století 18. a 19. Daňčí zvěř není tak plachá jako zvěř jelení, takže se s daňčími oborami, a samozřejmě i s daňčí zvěří samotnou, častěji potkáme v samotné blízkosti šlechtických sídel.  

Zámecký areál Veltrusy

Ostrov 59
277 46 Veltrusy
www.zamek-veltrusy.cz
+420 604 242 055
 


Zpříjemněte si jaro nebo léto příjemným zážitkem!
 

 

100% garance spokojenosti!

Pokud nebudete se zakoupenou nabídkou spokojeni, je důležité tento problém nahlásit přímo na místě u poskytovatele slevy. My vám následně vrátíme zaplacenou částku či její část v kreditech zpět na váš účet.
 
podpora@slevopark.cz
Skončilo 30.08.2017 23:59
Původně: 1 680  35 zákazníků do konce

Máte dotaz k této nabídce? Vstoupit do diskuze Skrýt diskuzi (0 dotazů)

Vložit nový příspěvek
Pro vložení nového příspěveku se musíte přihlásit.


Tato diskuze slouží výhradně k příspěvkům týkajících se aktuální slevy. Účel této diskuze je k získání potřebných informací a zodpovězení otázek týkajících se dané slevy. Své ostatní otázky či stížnosti směřujte na níže uvedené kontakty. V případě příspěvků nesouvisejících s danou slevou nebo příspěvků obsahujících vulgarismy, si Slevopark.cz vyhrazuje právo tyto nevhodné příspěvky nezveřejňovat nebo mazat.
 

On-line zákaznická podpora:
online chat
Máte zájem u nás inzerovat? Získáte nové zákazníky bez rizika! Více informací
"