Služby Praha
Garantujeme vždy bezpečný nákup

Dvoudenní víkendový kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou – základy kresby a portrét dle předlohy

Malířem za víkend – víkendové kurzy kreslení pravou mozkovou hemisférou po celé ČR. Veškeré pomůcky máte již v ceně. Kurz probíhá intenzivně dva dny (sobota, neděle) od 9.45 do 18.45 hodin, v poledne je přestávka na oběd. Neuvěřitelný pokrok za pouhé dva dny!

sleva -38%
Původně: 2 000 Kč
71 zákazníků
Skončeno: 31.05.2018 23:59
O slevě:
 • Víkendový kurz kreslení pravou 
  mozkovou hemisférou
 • 18 hodin intenzivní výuky
 • Záruka kvality – 15 let na trhu
 • Pavla Macháčková byla průkopnicí
  této metody v ČR i na Slovensku
 • Voucher platí pro 1 osobu
 • Nejenže prožijete krásný víkend,
  ale objevíte v sobě doposud
  ukrývaný potenciál
 • V CENĚ:
  - Dvoudenní víkendový kurz kreslení
    pro jednu osobu včetně pomůcek
  - Kurz probíhá intenzivně dva dny
    (sobota, neděle) od 9.45 do
    18.45 hodin, v poledne je přestávka
    na oběd
Podmínky:
 • Platnost voucherů
  od dnes do 31.5.2018
 • Rezervace s dostatečným
  předstihem na e-mailu
  info@ateliermozaika.cz nebo
  na tel. +420 724 171 075
 • Uveďte termín, o který máte zájem,
  číslo i heslo voucheru, datum konce
  jeho platnosti a tel. spojení na vás
 • Bez kompletních informací
  nemůžeme rezervaci učinit
 • S sebou potřebujete pouze vytištěný
  voucher (číslo a heslo voucheru)
  a dobrou náladu
 • Aktuálně vypsané termíny naleznete
  na webových stránkách zde
 • Počet voucherů na osobu není omezen

Kde uplatnit

Ateliér Mozaika s.r.o
Koulova 1593/4, 160 00 Praha 6 - Dejvice
, 160 00

http://
info@ateliermozaika.cz
Tel: +420 724 171 075


Malířem za víkend – neuvěřitelný rozdíl za pouhé dva dny na kurzu kreslení

Nevěříte, že to dokážete? Zkuste to! Garantujeme, že budete mile překvapeni!

Během dvoudenního kurzu kreslení v Ateliéru Mozaika se dozvíte spoustu zajímavých informací o fungování mozku, budete kreslit poslepu, vzhůru nohama, negativně a druhý den nebudete věřit, jakého pokroku jste dosáhli. Důkazem vám budou vaše obrázky, které si pak odnesete s sebou domů. Nejčastěji zde slýchají větu „Možná naučíte kreslit každého, ale mě ne“. A právě pro takové lidi je kurz vhodný. Tedy pro úplné začátečníky, ale také pro ty, kteří již zkušenosti s kresbou mají a chtějí se zdokonalit. Více informací o metodě pravou mozkovou hemisférou – zde.


TIP: Darujte na Valentýna stylový dárkový poukaz na kreativní zážitek  náhled zdeV CENĚ:

 • Dvoudenní víkendový kurz kreslení pro jednu osobu včetně pomůcek
 • Kurz probíhá intenzivně dva dny (sobota, neděle) od 9.45 do 18.45 hodin, v poledne je přestávka na obědKreslení se lze naučit

Jak je možné, že na začátku kurzu nakreslíte portrét hodný absolutního amatéra a na konci kurzu držíte v ruce portrét, který se nápadně podobá předloze, a jste na něj náležitě pyšní? Významně nás v kreativní činnosti omezuje levá mozková hemisféra. Říká nám, že něco neumíme a že to nemá smysl ani zkoušet. Během kurzu vás lektoři Ateliéru Mozaika přesvědčí o tom, že to smysl má. Poměrně rychle se lze naučit tuto „logickou“ hemisféru vypnout a naučit se poslouchat „kreativní“ pravou.Nejprve se pracuje pouze s liniemi, následně s plochou, prostorem a ve finální fázi vše doladí světlo a stín. Pomocí různých typů cvičení začíná levá hemisféra zjišťovat, že je na některé úkony krátká a přenechává prostor druhé straně. Kreslí se obrázky vzhůru nohama a zrcadlově. Díky tomu přestáváme vnímat portrét jako konkrétní obličej s očima, ušima a nosem a přestáváme se soustředit na jednotlivé části. Začínáme vnímat obličej jako celek. Díky tomu bude výsledný efekt překvapivě dobrý.Jak to všechno funguje?

Vy se na kurzu nenaučíte kreslit v pravém slova smyslu. To každý z nás umí. Vy se jen naučíte na věci nahlížet jinak, z jiné perspektivy a následně to, co vidíte správně přenést na papír. To, že je mozek rozdělen na pravou a levou mozkovou hemisféru jste již jistě slyšeli. Jako dítě více využíváte pravou mozkovou hemisféru, která je tvůrčí, využívá intuici, představivost, nepříliš vnímá čas a přemýšlí obecně a globálně. S postupem věku jsme však nuceni více zapojovat levou mozkovou hemisféru, která se zabývá konkrétními výpočty, logikou, mluvením, psaním a uvažováním.Nejzřejmější a na první pohled nejviditelnější asymetrií obou hemisfér je dominance levé nebo pravé ruky. Pravá mozková hemisféra ovládá levou část těla a levá zase pravou. Dalo by se říci, že koncept duality provází celý náš život. Pravá a levá strana, myšlení a cítění, intelekt a intuice. Mnohokrát v životě jsme si řekli větu typu: „Nevím přesně, jak to slovy vyjádřit, ale mám z toho nějaký divný pocit.“ „Chová se ke mně moc dobře, ale něco mi na něm nesedí“. Podobné úvahy jsou důkazem toho, že je lidský mozek schopen vnímat jednu věc z několika úhlů pohledu. Jeden problém, dva různé způsoby vidění. Logika a intuice. Levá a pravá hemisféra.Proč si vybrat tento kurz?

Pavla Macháčková, zakladatelka Ateliéru Mozaika, začala tuto metodu v ČR i na Slovensku prosazovat a vyučovat již před 15 lety a stále se drží časově nezkrácené verze 18 hodin za víkend. Ateliér Mozaika poskytuje nejširší nabídku kurzů po celé ČR. Aktuálně vypsané termíny naleznete na webových stránkách zde.VALENTÝN – Jak udělat originální překvapení pro své blízké:

 1. • Objednejte požadované množství voucherů na kurz kreslení pravou hemisférou
 2. • Po zaplacení vám přijde na e-mail standardní voucher i dárkový poukaz
 3. • Dárkový poukaz má stylový vzhled (již není třeba zabalovat) a nikde není uvedena cena
 4. • Lze umístit osobní věnování – v případě zájmu nás kontakujte podpora@slevopark.cz
 5. • Darujte nejen kreativním jedincům, kurzy jsou vhodné pro všechny od 12 let
 6. • Obdarovaný si následně dle poukazu objedná termín kurzuDalší informace

Rezervace: S dostatečným předstihem na e-mailu info@ateliermozaika.cz nebo na tel. +420 724 171 075. Uveďte termín, o který máte zájem, číslo i heslo voucheru, datum konce jeho platnosti a mobilní spojení na vás. Bez kompletních informací nemůžeme rezervaci učinit. S sebou potřebujete pouze vytištěný voucher (číslo a heslo voucheru) a dobrou náladu.

Děti: Kurz je vhodný pro děti od 12 let, horní hranice je bez omezení. U mladších dětí je doporučena účast pouze po konzultaci.

Storno podmínky: V případě zrušení rezervace s dostatečným předstihem a ze závažných důvodů je možnost nabídky náhradního termínu či převést kurz na jinou osobu. Poskytovatel má právo nabídnout klientovi náhradní termín v případě, že je kurz již plně obsazen nebo není přihlášen minimální počet účastníků pro otevření kurzu, bez nároku na vrácení peněz.

 

Přejeme příjemnou a kreativní zábavu!

  

100% garance spokojenosti!

Pokud nebudete se zakoupenou nabídkou spokojeni, je důležité tento problém nahlásit přímo na místě u poskytovatele slevy. My vám následně vrátíme zaplacenou částku či její část v kreditech zpět na váš účet.
 
podpora@slevopark.cz
Skončilo 31.05.2018 23:59
Původně: 2 000 Kč 71 zákazníků do konce

Máte dotaz k této nabídce? Vstoupit do diskuze Skrýt diskuzi (1 dotaz)

Vložit nový příspěvek
Pro vložení nového příspěveku se musíte přihlásit.
Nela 18.09.2017
Dobry den, je mozne platnost voucheru prodlouzit? Vyhovoval by mi totiz kurz ve meste, kde je az v prosinci. Dekuji moc za odpoved
Slevopark.cz 19.09.2017

Hezký den, Nelo, ohledně možnosti prodloužení voucheru prosím kontaktujte přímo poskytovatele slevy Ateliér Mozaika buď na tel. +420 724 171 075, nebo e-mail info@ateliermozaika.cz. Občas se totiž stane, že poskytovatel slevy vyjde takovému požadavku vstříc a platnost prodlouží. Pokud Vám prodloužení potvrdí, tak si poté budete moct vytvořit novou objednávku zde - www.slevopark.cz/cs_cz/deal/buy.php?dealId=1419. Děkujeme za dotaz a v případě jakýchkoliv dalších dotazů či požadavků se na nás neváhejte opět kdykoliv obrátit. Přeji hezký zbytek dne. Lucie


Tato diskuze slouží výhradně k příspěvkům týkajících se aktuální slevy. Účel této diskuze je k získání potřebných informací a zodpovězení otázek týkajících se dané slevy. Své ostatní otázky či stížnosti směřujte na níže uvedené kontakty. V případě příspěvků nesouvisejících s danou slevou nebo příspěvků obsahujících vulgarismy, si Slevopark.cz vyhrazuje právo tyto nevhodné příspěvky nezveřejňovat nebo mazat.
 

On-line zákaznická podpora:
online chat
Máte zájem u nás inzerovat? Získáte nové zákazníky bez rizika! Více informací